рус
  • Пн., Вс. - с 1000 до 1800

Активний коректор супротиву Volter B2

Код товара: 1339088
Есть в наличии
46 800  грн
🔥 Нашли дешевле?
free delivery
бесплатная доставка
Принимаем:
mastercard visa applepay googlepay
Гарантия: 12 мес.
Отзывов пока нет
Бренд
Volter
Рівень шуму, дБ 34-40, в залежності від навантаження. Максимальний струм, А 10. Максимальна потужність, кВт 2,2. Охолодження природне. Спосіб монтажу на підлогу/на стіл. Вихідна напруга 220 В. Температурний діапазон Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні. Клас захисту IP20. Вологість, не більше 40…80%. Гарантія ДОВІЧНА.
Доставка товара по Киеву: составляет 200 грн*,
а при заказе на сумму свыше 5000 грн. доставка бесплатно!
Наличный расчёт
Безналичный расчёт
Описание

Активний коректор опору VOLTER призначений для вилучення енергії перешкод із підключеного пристрою та з мережі, перетворення її в тепло.

Досягається цей результат за рахунок створення, безпосередньо перед навантаженням, локальної потенційної ями з низьким внутрішнім опором, до тисячних часток Ома.

  • Крім цього, прилад забезпечує максимально можливу для конкретної лінії швидкість зміни струму.
  • Активний коректор VOLTER не містить котушок індуктивностей, підсилювачів, високочастотних перетворювачів.
  • В активному коректорі VOLTER розроблено функцію: «Вікно корекції». Ця функція дозволяє частково направляти енергію перешкод назад у мережу або виключно в поглинаючий елемент.
Характеристики
Бренд
Volter 
Тип устройства
Коректор супротиву
Количество розеток
5 

Отзывы

Отзывов о "Активний коректор супротиву Volter B2" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения
Подобные товары
Вы смотрели
( 1)
Главная Каталог Корзина Кабинет Больше