AV Ресивер NAD T778
а при замовленні на суму понад 4000 грн. доставка безкоштовно!
Безготівковій розрахунок
Флагманський AV-ресивер NAD T 778 отримав конфігурацію кінцевих підсилювачів 9 x 100 Вт. Причому мова йде про гібридних цифрових підсилювачах NAD, котрі дебютували саме в цьому виробі. Найважливіша особливість новинки - модульна конструкція, тобто в корпусі передбачені два слота MDC з можливістю заміни користувачем встановлених в них компонентів.
За відео ресивер NAD T 778 здатний пропускати 4K / Ultra HD, він відповідає платформі Blu-ray з високою роздільною здатністю. Модель NAD T 778 може обробляти конфігурації Dolby Atmos, DTS: X і DTS Master Audio, підтримуючи конфігурації домашнього кінотеатру аж до 7.1.4 каналів. При цьому T 778 оснащений автоматичною корекцією приміщення Dirac Live. Крім того, він підтримує декодування MQA на всіх своїх цифрових входах. Апарат зможе забезпечити бездротову мультирумних потокову передачу за допомогою Apple AirPlay 2. На борту також встановлено модуль Bluetooth з підтримкою aptX HD
Навіть у досвідченого користувача процес займає не менше 40 хвилин, більш того, «автоматична» коригування далеко не завжди є оптимальною. Але це особливість алгоритмів Dirac і ніякого відношення конкретно до NAD не має. Про результат роботи системи ви зможете прочитати нижче, а поки хотів би донести до вас одну важливу думку: Dirac - наймогутніший засіб боротьби з недоліками приміщення, у нього величезні можливості, і оснащені їм апарати мають явну перевагу перед усіма іншими.
Ресивер оснащений новим вдосконаленим сенсорним екраном, що забезпечує просте і, як стверджується, інтуїтивно зрозуміле управління з передньої панелі. Він також сертифікований на відповідність основним системам управління. Інтеграція пристрою в комплекси для домашнього кінотеатру і розумного будинку можлива і з використанням послідовного порту RS232. Також передбачений інфрачервоний вхід датчика сигналів ДУ з функцією навчання і вхід / вихід тригера дистанційного запуску. При цьому NAD T 778 зібраний в низкопрофильном корпусі для монтажу в стійку 3U.
Управляти NAD T 778 можна як традиційним способом за допомогою вельми зручного пульта ДУ, так і з додатка NAD Remote, яке є під iOS і Android. Для систем управління призначений порт RS232. Не можна не згадати і фірмову систему стрімінга BluOS, яка цілком і повністю підтримує таку послугу ресивером. В рамках системи можна як слухати інтернет-радіо, так і стрім файли з високою роздільною здатністю з мережевих сховищ, наприклад, Bluesound Vault 2.
«NAD твердо вірить, що є багато людей, для яких музика завжди буде на першому місці, - заявив директор компанії з технологій, Грег Стідсен (Greg Stidsen). - NAD T 778 припаде до смаку самим вимогливим аудіо- та відеофілам, а його система MDC допоможе захистити свої інвестиції на довгі роки ».
Ну а тепер настав час розповісти про саму систему Dirac Live. Дана система - розробка однойменної шведської компанії, яка поставила перед собою завдання створити алгоритм, що дозволяє наблизити звучання конкретних акустичних систем в конкретному приміщенні до ідеального, а також поборотися з усіма проблемами цього приміщення - стоячими хвилями, ревербераціями і т.д. Як не дивно, але першими клієнтами Dirac стали автомобільні концерни - BMW, Rolls-Royce, Volvo і т.д. З домашньої категорії алгоритми шведів використовують: Pioneer, Datasat, Barco, Theta Digital, Arcam, Emotiva, Storm Audio, AudioControl і тепер - NAD.
Система вимагає зняття вимірів в дев'яти точках, підтримує розрахунок як для одиночного місця прослуховування, так і для дивана і навіть крісел в кілька рядів. Коригування ведеться не тільки в АЧХ, а й в імпульсних характеристиках. На підставі вимірів система сама вираховує відстані і рівні, а також коригувальні криві, які можна задавати самостійно. Важливий момент - програма встановлюється на PC / Mac і в процесі роботи повинна мати доступ до Інтернету, так як всі обчислення проводяться на сервері Dirac.
Є лише один нюанс - настройка Dirac любителем призведе до абсолютно непередбачуваного результату, який може як сподобатися, так і розчарувати. Для досягнення чітко передбачуваного ефекту необхідно розуміти, що означають всі ці графіки і до чого варто прагнути. Хоча ПО постійно вдосконалюється, а в найближчому майбутньому, можливо, досить буде натиснути кнопку «автоматична оптимізація» - і результат вийде гарантовано відмінний. Поки ж варто покладатися на досвід професіоналів або студіювати гілки по NAD / Arcam / Datasat, де деякі користувачі охоче діляться досвідом і можуть підказати новачкові.
Характеристики NAD T 778
Потужність: 9 x 80W Full Disclosure Power (всі канали працюють на однаковій гучності і повному частотному діапазоні з заявленим рівнем спотворень)
Гармонійні спотворення при номінальній потужності: <0.08%
Демпінг фактор,> 300 (20Hz-1kHz, 8 ohms)
Вхідна чутливість і імпеданс: 1.12Vrms (ref. 8 Ohms, VOL at 0dB)
Частотний діапазон: + 0.3 / -0.8dB (ref. 1kHz, 20Hz-20kHz)
Сигнал / Шум:> 100dB (ref. При номінальній потужності на 8 Ohms)
Сигнал / Шум:> 85dB (ref. 1W 8 Ohms)
Двостороння зв'язок Bluetooth aptX HD
Dirac Live Room
ЦАП DirectDigital - ESS Sabre DAC з декодуванням MQA
AirPlay2
MDC (модульна конструкція конструкції) пропонує можливість оновлення до майбутніх цифрових форматів в міру їх появи.
Передбачено два слота MDC.
Споживання енергії: Режим очікування: <0.5Вт, Режим очікування з включеною мережевою картою <8 Вт
Розміри (Ш x В x Г): 435 x 140 x 430 мм
Вага: 12.1kg
Вага з упаковкою: 15.5 kg
У комплекті: кабель живлення, калібрувальний мікрофон, BluOs Kit, два ПДУ з елементами живлення. NAD iOs додаток
Відгуки
Будьте першим!