укр
  • Пн., Нд. - з 1000 до 1800

DJ обладнання

Популярні товари
Показати ще 3 товарів...

Про обладнання DJ

Як ді-джей, ваша мета - забезпечити повноцінний танцпол. Від вертушок та контролерів до медіаплеєрів та аксесуарів, кожен твір може допомогти вам викачати пробки і вивести будь-яку вечірку чи місце проведення на новий рівень. Все зводиться до того, якого звуку ви намагаєтесь досягти, або атмосфери вашої події. Вибираючи належне обладнання для ді-джеїв, немає жодної частини снасті, важливішої за іншу. Всі вони співпрацюють у злагоді, тому створення ідеального ді-джею дійсно зводиться до особистих уподобань. Перше, що вам слід врахувати, це те, звідки ви хочете відтворювати свою музику. Хочете CD, MP3 або медіаплеєр? Маючи всі 3, ви можете захопити свою музику з будь-якого джерела. Саме тут змішувач стане в нагоді. За допомогою мікшера ви без зусиль зможете поєднати два джерела, такі як програвач компакт-дисків та MP3-плеєр, щоб кожен звук чувся через динаміки, а музика ніколи не припинялася.

Ще щось, що ви хочете розглянути, - це контролер або інтерфейсні системи. За допомогою контролера ви можете керувати всією своєю екіпіровкою з одного зручного місця і регулювати темп та бити простим натисканням кнопки. Інтерфейсні системи - це те, що пов’язує ваші джерела з мікшером і пов’язує все разом. Якщо ви хочете перенести вініл у цифрову епоху, вертушки є певним активом. Поворотний стіл дозволяє регулювати висоту тону або швидкість пісні, а також надає вам можливість створити цей впізнаваний звук "подряпин". Ви також можете досягти того самого звуку на своїх компакт-дисках, додавши програвач компакт-дисків. Аксесуари також відіграють важливу роль в устаткуванні ді-джеїв. Є підставки для ваших контролерів та змішувачів, затискачі для утримання ліхтарів, а також мікрофони та попередні підсилювачі. Якщо ви хочете посилити атмосферу свого шоу, існують навіть машини проти туману, які допоможуть вам отримати максимальну віддачу від своїх лазерних вогнів. Незалежно від того, чи постійно ви встановлюєте бар або налаштовуєте дорожній випадок, все обладнання DJ працює однаково добре. А коли ви підготуєтесь різноманітним обладнанням для ді-джеїв, ви зможете забезпечити звукову доріжку гарним часом, де б ви не знаходились.

Нове у DJ-устаткуванні

"LF" у DJ-міксері Pioneer DJM-V10-LF означає довгі фейдери. DJM-V10-LF розроблений спеціально для тих, хто хоче потужності DJM-V10, але хоче керувати 60-міліметровими фейдерами замість кросфейдера.

Оновлений новими функціями, 4-канальний DJ-контролер Pioneer DDJ-FLX6 розблоковує ще більше функцій для вашої роботи. Завдяки інтеграції rekordbox та Serato DJ Pro вам потрібно лише вибрати, яке програмне забезпечення ви хочете безкоштовно запускати на своєму ноутбуці, а потім підключити і розпочати шоу.