укр
  • Пн., Нд. - з 1000 до 1800

Ударні інструменти

Популярні товари
Показати ще 3 товарів...

Про ударні та перкусію

З усіх інструментів у групі, барабани та ударні мають одну з найбільш унікальних ролей, а також одну з найважливіших. Коли ви граєте на барабанах, ви задаєте темп і створюєте ритм пісні. Від вас залежить, чи справді ваші слухачі відчують музику. Це складний виклик, але це також весела і корисна справа. У цьому розділі ви знайдете всі необхідні ударні та ударні засоби, щоб це зробити.

В основі більшості етапів лежить акустичний барабан. Він складається з том-томів, пасток, принаймні одного басового барабана та масиву тарілок. Всі ви знайдете тут, і кожен може вибрати. Якщо ви тільки починаєте працювати барабанщиком, ви можете швидко почати працювати з набором снарядів або набором барабанів, який дає вам все відразу. Або, якщо хочете, ви можете підібрати окремі шматки по меню, щоб налаштувати власний набір з нуля. Вибір за вами.

Якщо ви вирішите відправитися за межі традиційного акустичного барабана, різноманітність тут винагородить вас за це. Один із чудових способів розширити параметри перкусії - це електронний ударний набір, який дає можливість запрограмувати будь-які потрібні вам зразки на звуковий модуль. Це означає, що ви отримуєте не тільки величезний діапазон природних звуків барабана, але й можливість поставити в чергу практично будь-який інший ефект, який ви хочете. Окрім електронних барабанів, тут є безліч світових варіантів перкусії, які ви можете переглянути. Вони варіюються від ручних барабанів, таких як кайон і джембе, до різноманітних інструментів, таких як бубни, куранти та, звичайно, культовий дзвін.

Отже, припустимо, у вас вибрано та налаштовано всі ваші ударні інструменти - на цьому все закінчується? Відповідь така: лише за бажанням. Зробити це просто чудово, але якщо ви такий ударник, який хоче, щоб все було персоналізовано для трійника, тоді також варто перевірити вибір аксесуарів для барабанів та обладнання. Повні способів модифікувати ударні інструменти або змінити їх налаштування, ці додаткові засоби можуть надати вам додатковий настрій, щоб зробити ударну установку справді власною.

Які б винагороди ви не шукали в торгівлі ударними інструментами, барабани та аксесуари тут готові допомогти вам їх заробити. Неважливо, новачок ви, випадковий барабанщик чи професіонал списку A: найголовніше, що ви можете взяти в руки барабани, необхідні для того, щоб перенести ваші звуки на новий рівень. Крім того, наш великий вибір акустичних барабанів та електронних барабанів, світових ударних інструментів, аксесуарів для барабанних інструментів, запасних частин та тарілок постачається з нашими найнижчими цінами та гарантіями повного задоволення.