укр
  • Пн., Нд. - з 1000 до 1800

Стійкі під апаратуру

Популярні товари
Показати ще 3 товарів...

ADLUX.  Оточіть себе справжнім.
ТМ ADLUX з'явилася на світ в дещо незвичний, але абсолютно природний спосіб.  Наша команда більше 20 років займається установочними роботами, пов'язаними з аудіо і відео технікою, TV, проектуванням '' розумних '' будинків, усіма видами електротехнічних робіт, освітленням.  Ми сповідуємо комплексний підхід до роботи.  В процесі цієї різнопланової діяльності, часто виникали ситуації, коли потрібні нам для втілення задумів меблі, світильники або аксесуари, ринок не міг нам запропонувати.
І ось тут далося в знаки давнє захоплення майстерні по деревині.  І закрутилося - придбання обладнання, залучення професіоналів, організація виробництва і перші розробки.  Мабуть, найважливіша наша перевага в тому, що ми знаємо, що і для чого створюємо.  Адже тісно контактуємо з замовниками наших послуг, партнерами, дилерами, товаришами по цеху і, нарешті, покупцями нашої продукції.  Ми йдемо на зустріч, прислухаємося до слушних порад, прагнемо розвиватися і вдосконалювати наші вироби.
Продукти ADLUX можна купити: тумби та стійки і різні світильники виготовляються з масиву деревини різних порід.  Горіх, дуб, черешня, ясен - породи, краса візерунків і текстура яких здатна зачаровувати.  Ми навчилися вміло розкривати красу і неповторність дерева і поєднувати це з функціональністю виробів.  ADLUX - це зрозуміла простота і природна привабливість.
Ми розуміємо, що межі досконалості немає, але ми однозначно рухаємося в заданому напрямку.