укр
  • Пн., Нд. - з 1000 до 1800

Гарантія

Шановні покупці!  Ми працюємо для Вас і сподіваємося, що придбана у нас техніка прослужить Вам довго і буде приносити тільки позитивні емоції.

Прийом замовлення


Велике прохання бути гранично уважними при прийомі купленого товару.  Переконайтеся в тому, що товар відповідає замовленому.  Перевірте зовнішній вигляд, комплектність, а також наявність чека.  Після підписання акту прийому - передачі претензії до зовнішнього вигляду і комплектації не приймаються!

Повернення товару належної якості


Ви завжди маєте право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі Вам у власність, а після передачі товару - протягом перших чотирнадцяти днів.  У випадках, якщо товар належної якості не підійшов вам з яких-небудь причин протягом перших 14 днів з моменту покупки, Ви маєте право, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», повернути його нам.

Обмін і повернення може бути проведений тільки один раз за умови, що товар не був у вживанні, у покупки збережений товарний вигляд, споживчі властивості, збережені всі аксесуари, документація, що входять в комплектацію товару, і не порушена їх упаковка (часткове або повне порушення зовнішнього  виду упаковки, відсутність будь-яких компонентів упаковки або їх сильні, невідновні пошкодження. Правильний розтин картонної упаковки її порушенням не є).

Збережені пломби, фабричні ярлики, товарні чеки.  Повернення товару належної якості здійснюється за рахунок покупця безпосередньо в офіс продавця, розташований за адресою: Київ, вул.  Гонти 3А.