укр
 • Пн., Нд. - з 1000 до 1800

Мінісистеми

Ціна
Виробник
 • (1)
 • (11)
 • (1)
 • (15)
 • (4)
 • (3)
 • (6)
 • (1)
 • (1)
 • (1)
 • (1)
 • (2)
 • (1)
 • (1)
 • (3)
 • (2)
 • Показати всі
4 784  грн
6
Відгуків ще немає
4 999  грн
6
Відгуків ще немає
6 799  грн
6
Відгуків ще немає
6 999  грн
6
Відгуків ще немає
7 769  грн
6
Відгуків ще немає
9 999  грн
7 999  грн
6
Відгуків ще немає
8 003  грн
6
Відгуків ще немає
8 050  грн
6
Відгуків ще немає
9 234  грн
6
Відгуків ще немає
9 234  грн
6
Відгуків ще немає
10 517  грн
6
Відгуків ще немає
10 619  грн
6
Відгуків ще немає
Показати ще 12 товарів...

Керівництво по компактним системам від інтернет-магазину Техзона

Де б не знаходилося велике підприємство, шукається альтернатива.  Рішенням для цього є компактні системи, які можна легко встановити в будь-якій кімнаті і забезпечити досить гарне звучання.  Звичайно, найбільшою перевагою є компактність цих систем.  Крім того, вони зазвичай вважаються більш доступними, ніж їхні старші брати.

Які типи компактних систем існують?

Перш за все, компактні музичні системи відрізняються своїми розмірами, характеристиками і продуктивністю.  Залежно від того, як виробники розробляють дизайн компактних систем, вся електроніка розміщується в одному корпусі або просто встановлюється в різних корпусах.  Останній дизайн являє собою своєрідне мініатюрне видання повноцінної системи.

Як правило, найдешевші моделі також мають саме мінімальне оснащення.  В цьому випадку електроніка розміщується в простих пластикових корпусах, і окремо встановлюються тільки динаміки.  Сам корпус гучномовців, як правило, також виготовляються з пластика або просто ДСП.  Версія початкового рівня часто включає в себе радіо, програвач компакт-дисків і два динаміка.  В цьому класі, однак, ви повинні прийняти численні компроміси щодо звучання системи.  Найбільшим недоліком тут часто є динаміки, так як пластиковий корпус може легко резонувати і, отже, впливати на якість звуку використовуваних драйверів.

Такі системи призначені не для знавців музики, а скоріше для прослуховування музики по дорозі або в фоновому режимі.  Також підходить для дитячих кімнат або альтанок.  Однак різноманітність підключень цих пристроїв обмежена, тому підключення зовнішніх пристроїв часто неможливе.

Компактні системи на високому рівні

Компактні системи в більш високих цінових діапазонах часто називають міні-системами Hi-Fi, так як вони складаються з різних окремих компонентів.  Ці компоненти на відміну від моделей початкового рівня, як правило, зроблені з металу або інших високоякісних матеріалів.  Для хорошого звуку в високоякісних системах і правильної проводки.  Додаються кабелі від виробника часто замінюються на більш якісні кабелі, щоб отримати ще більшу віддачу від системи.  Вхідні в комплект динаміки спроектовані набагато якісніше.  Часто зроблені з міцного дерева, вони мають значно менше резонансів, тому вони точно передають звук в кімнату.  Однак компактні системи не призначені для великих приміщень.

З чого зроблені компактні системи?

Компонентом, який представлений майже в кожній компактній системі, є радіоприймач.  Це зазвичай підтримує прийом FM, ультра-коротких хвиль і MW, середніх хвиль.  Для користувача підтримка RDS, Radio Data System, невисока, так як це забезпечує відображення радіостанцій і додаткових функцій.  Крім іншого, відображається поточний виконавець, включаючи назву пісні.  Багато компактних системи мають можливість підключення тільки аналогових антен.  Для забезпечення найкращої якості прийому, ви повинні підключити компактну систему з підключенням домашньої антени.  Цей кабель зазвичай не входить в комплект поставки і повинен бути придбаний окремо.

У багатьох старих компактних системах можна знайти поруч касетну деку і CD-плеєр знову.  У той час як касета з роками зникла з компактних систем, програвач компакт-дисків до цього дня зарекомендував себе як невід'ємна частина кожної системи.  Сучасні пристрої також підтримують відтворення таких форматів, як MP3 і WMA, які можна використовувати на компакт-дисках у якості джерела.

Підсилювач необхідний для досить гучного відтворення музики.Скільки потужності ця пропозиція виражається потужністю.  Остаточна гучність визначається не тільки потужністю, але і ефективністю існуючих динаміків.  Обидві цифри повинні бути досить високими, але це не викликає проблем з більшістю компактних систем.  Для подальшого поліпшення відтворення музики багато моделей мають регулятори високих і низьких частот для налаштування якості звуку за своїм смаком.

Компактні системи з мультимедійними функціями

У той же час компактні системи пропонують набагато більше, ніж просто радіо і програвачі компакт-дисків.  Ці пристрої з одного боку непомітні, а з іншого боку пропонують безліч компонентів в компактному корпусі.  Однією з багатьох особливостей є можливість відтворення DVD, включаючи управління відео.  Компактна система служить в якості системи домашнього кінотеатру, хоча доступні тільки два динаміка.  Тим не менш, вони часто доповнюються сабвуфером.  Сьогодні навіть стандарт Blu-Ray увійшов в компактні системи і забезпечує відтворення фільмів в дозволі Full HD.  Особливо компактний дизайн має так звану мікросистему.  Незважаючи на свої невеликі розміри, ці системи також можуть створювати звучання, що наповнює приміщення.

Якщо ви хочете слухати музику через iPod або iPhone, вам потрібна компактна система з док-станцією для iPod / iPhone.  Для використання в спальні ви повинні звернути увагу на існуючу функцію пробудження.  Компактні системи класу люкс вже мають вбудований жорсткий диск, на якому ви можете зберігати і відтворювати всю свою музичну базу даних.  Ще одна особливість - можливість мережі у вигляді мережевого підключення або антени WLAN.  Це дозволяє користувачам iPod або iPhone передавати потокові музичні файли в систему через функцію Airplay.  Користувачі смартфонів і інших MP3-плеєрів можуть передавати музику по бездротовому зв'язку через існуючу функцію Bluetooth у багатьох системах.

Популярні моделі та огляди

Мініатюрна Hi-Fi система Yamaha PianoCraft MCR-755 - це справжній універсал, який отримав дуже хороші відгуки з різних тестових журналів.  Мікросистема вражає своїм багатим звуком домашнього кінотеатру і відтворює CD і DVD, а також 3D Blu-Rays.  Іншою хорошою міні-системою Hi-Fi є система Pan-Micro SC-PMX5.  Вона блищить в численних тестах завдяки їх високій якості звуку.  Ще одним плюсом системи Panasonic є вбудована док-станція для iPod.

Висновок

Для багатьох користувачів музичні системи часто бувають занадто великими.  Рішенням для цього є компактні системи.  Вони доступні в різних цінових діапазонах, тому для кожного користувача можна знайти підходящий пристрій.  Залежно від вимог функціональності, звучання і обробки моделей ціна варіюється.  Незважаючи на багато особливостей, фактор дизайну як і раніше знаходиться на передньому плані для багатьох користувачів, так що звук, а також безліч функцій не так важливі.  Однак перед покупкою компактної системи доцільно визначити свої власні вимоги до звуку для системи, а потім вибрати дизайн або довіриться менеджерам магазину Техзона, які знають свою справу, до професіоналів.