Клавішні інструменти

Популярні товари
Показати ще 4 товарів...

Про клавіатури та MIDI-контролери
У світі сучасної музики потрібно переконатися, що ти завжди на передовій. Незалежно від того, граєте ви в прямому ефірі на сцені чи в студії, ваш екіпірувальник повинен видавати потрібні вам звуки. Завдяки новітній технології клавіатури та MIDI у вас буде на перший погляд нескінченний банк звукових опцій, тому ви завжди зможете просунути свою музику вперед. Маючи у своєму розпорядженні такий широкий вибір опцій клавіатури та MIDI, важливо знайти обладнання, яке найкраще відповідає вашим потребам художника. Маючи на увазі, де і як ви плануєте використовувати свій інструмент, це допоможе вам прийняти рішення.

Якщо ви звичайний музикант, який регулярно подорожує від концерту до концерту, можливо, вам захочеться поглянути на цифрове піаніно Casio Privia PX-150. Ця 88-клавішна клавіатура надає вам можливість наслідувати низку інших інструментів, включаючи рояль, струнні, органи та баси. Він також має сумісний з класом підключення USB, що означає, що його можна швидко підключити до ПК або комп'ютерів Mac без необхідності завантажувати драйвери. Це фантастично, якщо ви переходите від студії до студії, оскільки ви можете просто підключитися та грати. Можливо, вам справді подобається ідея створення звуку та маніпуляцій? Якщо так, то музична робоча станція Korg Kronos X 61 Key може бути ідеальним інструментом для вас. Ця клавіатура оснащена дев’ятьма унікальними звуковими двигунами та можливістю використовувати до 16 ефектів преміум-якості одночасно. Крім того, його відкрита система відбору проб дозволяє миттєво відбирати проби та проводити повторну вибірку. Незалежно від того, використовується він у живих умовах або як основний елемент виробничого обладнання вашої студії, цей Korg може вирішити будь-який виклик. Незалежно від того, чи є ви продюсером, виконавцем або обома, інструменти для клавіатури та MIDI - важлива частина вашої настройки. Якщо ви знайдете ті, які збалансують вашу портативність та необхідні вам функції, це допоможе вам створити ідеальний звуковий досвід для наступного музичного проекту.

Нове у клавіатурах та MIDI-контролерах
Серія Oxygen Pro від M-Audio пропонує потужні MIDI-контролери, що працюють від USB. У комплекті з арсеналом обов’язкових виробничих інструментів він спрощує ваш творчий процес. Пориньте у світи невизначеного вираження та творчості та втілюйте свої виробничі ідеї в життя:

M-Audio Oxygen Pro 25 | M-Audio Oxygen Pro 49 | M-Audio Oxygen Pro 61 | M-Audio Oxygen Pro Mini 32