укр
  • Пн., Нд. - з 1000 до 1800

Проекційне обладнання

Популярні товари
Показати ще 3 товарів...

Консультація по проектору в Києві в інтернет-магазині Техзона

Full HD або 4K?

Важливі ключові цифри з першого погляду

Проектор ближньої дії: велика картинка на невеликій відстані

Огляд популярних моделей

1. Full HD або 4K?

Якщо ви задаєтесь думкою про те, щоб купити проектор, вам слід спочатку уточнити питання про те, який дозвіл він повинен підтримувати: в той час як дешеві моделі передають зображення в звичайному Full-HD, сучасні проектори пропонують новий дозвіл 4K.  Це в чотири рази вище, ніж Full HD і забезпечує відповідно чіткі зображення.  Увага: багато бімерів відносяться до категорії 4K бімерів, хоча вони не можуть спочатку представляти новий розчин.  Замість цього вся піксельна структура послідовно подвоюється з використанням певних технологій.  Картинка буде набагато чіткіше, ніж Full HD.  Однак, якщо ви хочете використовувати всі переваги дозволу 4K, рекомендуємо придбати проектор, який буде відтворювати дозвіл у вихідному форматі.  Проблема: в цьому сегменті не вистачає доступних моделей.

2. Ключові цифри з першого погляду

Щоб знайти проектор, який підходить саме вам, важливо враховувати різні параметри.  Вони представлені нижче:

ANSI люмен: код вказує, скільки світла проектор проектує на певну область.  Розмір полотна викликає зміна, тому вам потрібно розділити значення Ansi Lumen на розмір екрану в квадратних метрах.  Практичне правило.  При значенні від 150 до 250 люмен на квадратний метр необхідно гарне затемнення приміщення, щоб веселощі в домашньому кінотеатрі не порушувалось сонячним світлом.  Якщо яскравість становить від 250 до 500 люмен на квадратний метр, ви отримаєте гарні або дуже хороші результати, навіть якщо кімната трохи затемнена.  Значення вище 500 люмен на квадратний метр дозволяють отримати хорошу картинку навіть в світлих приміщеннях.  Це особливо цікаво для ділового сектора.

Коефіцієнт контрастності: коефіцієнт показує, наскільки яскравіше найяскравіший піксель над самим темним пикселем.  Чим вище це співвідношення, тим яскравіше і чіткіше зображення.  Ви повинні утримуватися від покупки проектора з більш низьким коефіцієнтом контрастності, ніж 5000: 1. Сучасні проектори мають вартість 20000: 1 або навіть 50000: 1, але, відповідно, дорогі.

Шум: щоб ваш домашній кінотеатр не заважав непривабливому фоновому шуму, велике значення має низький рівень шуму.  Для багатьох моделей рівень шуму становить від 30 до 40 дБ.  Тим не менш, ви також знайдете моделі, які значно нижче 30 дБ.

3. Мінімальна відстань, велика картина: проектор на коротку відстань

Проектор на короткі відстані ідеально підходять для невеликих приміщень: вони проектують велике зображення на екран з дуже короткої відстані.  Тому вони підходять не тільки для невеликих домашніх кінотеатрів, а й для використання в сфері бізнесу, навчання та ігор.  Фон в тому, що звичайні проектори часто відкидають непривабливі тіні в цих областях застосування.  Крім того, оратори або вчителі можуть бути засліплені, коли вони знаходяться в так званому проекційному конусі.  Бімери на короткі відстані, як і раніше портативні завдяки своїм зазвичай меншим розмірам і меншій вазі і можуть легко використовуватися в різних місцях.

4. Популярні моделі з першого погляду

У широкому асортименті проекторів ви швидко втрачаєте огляд.  Щоб швидко знайти потрібний проектор, замість того, щоб годинами кататися по декільком тестовим журналам, в наступному списку ви знайдете добірку моделей, які користуються великою популярністю у покупців Інтернет магазину Техзона:

Acer H5381BD: проектор ідеально підходить для початківців: ви отримуєте недорогий проектор Full HD, який забезпечує достатню кількість підключень і хорошу контрастність.  З точки зору яскравості, модель Acer приносить значні 3200 люменів ANSI.

BenQ TH683: проектор Full HD здатний відображати 3D-відео.  Коефіцієнт контрастності складає 10000: 1.Максимальний розмір екрану складає 300 дюймів.

LG PF1500G: інноваційний і компактний світлодіодний проектор ідеально підходить для використання в різних місцях.  Ще одна перевага проектора: він дуже тихий.  Однак модель підходить тільки для зовнішнього використання.

BenQ W1050: проектор для коротких відстаней дозволяється в форматі Full HD.  Він пропонує контрастність 20000: 1. Яскравість становить 3200 ANSI люмен.

Sony VPL-VW320ES: Ця модель японського виробника, що вимагає великих витрат, є одним з небагатьох проекторів, які мають власне дозвіл 4K.  Відповідно невідомий досвід екрану чекає вас.  У відповідь ви повинні глибоко проникнути в гаманець.  Ви отримаєте проектор, який особливо перспективний.