укр
 • Пн., Нд. - з 1000 до 1800

Домашні кинотеатри

Цена
Виробник
 • (3)
 • (4)
 • (5)
 • (1)
 • (3)
 • (1)
 • (1)
 • (5)
 • (8)
 • Показати всі
Кількість каналів
 • (20)
 • (2)
 • (4)
 • Показати всі
Колір
 • (23)
 • (4)
 • Показати всі
Показати ще 12 товарів...

Керівництво домашнього кінотеатру від інтернет-магазину Техзона

Дивитися фільми вдома?  Так, це працює!  З кількома технічними доповненнями в вітальні це вже не є перешкодою.  Таким чином, диван перетворюється в червоний кінотеатр, і ви можете насолоджуватися фільмами, як в правильному кінотеатрі.  Особливо в футбольний сезон більш популярні публічні перегляди в саду, а літній кінотеатр під відкритим небом може стати досвідом з правильною системою.  На додаток до пакету з попкорном і похмурим, але вам все ще потрібні технології для реалістичного відтворення зображення і звуку.  Які пристрої особливо важливі для цього і як вони пов'язані?

Бімер для вражаючого фільму

Телевізори стають більше, але, тим не менш, картинка часто не така вражаюча, як в кіно.  Якщо вас не влаштовує розмір екрану телевізора, ви можете використовувати відеопроектор.  При цьому плівки можна проектувати набагато більші, наприклад, на стіну вітальні, якщо достатньо місця доступно.  Якщо простору між стіною і проектором недостатньо, можуть допомогти так звані проектори на короткі відстані: Ви також можете створити велике зображення на невеликій відстані від стіни.  Для оптимального зображення необхідне полотно, на яке можна проектувати фільм.  Як правило, проектор підключається до потрібного приймача до телевізора, програвача Blu-ray або до комп'ютера або ноутбука, з якого надходить відзнятий матеріал.

Загалом, ви можете розрізнити два методи в проекторах, а саме РК-дисплей і технологію DLP.  ЖК-проектори відносно дешеві і досягають високої інтенсивності кольору на зображенні.  Навпаки, DLP Beamer володіє високою контрастністю і ледь помітними одиночними пікселями.  Але незалежно від технології, не всі проектори однаково підходять для домашнього кінотеатру.  Тут ви повинні знати, що є різні типи.  Проектори для домашнього кінотеатру особливо підходять тут, тому що вони добре передають контраст і кольори на стіну.  Business Beamer, з іншого боку, більше підходить для конференцій і лекцій, оскільки вони дають велику яскравість.

З точки зору вирішення, останні проектори навіть пропонують дозвіл 4K, тобто Ultra High Definition.  Проектор 4K включені у вартість покупки, проте вони все ще досить дорогі і мають мало матеріалу.  Дешевшими є Full-HD проектори або проектори, здатні відтворювати 3D-фільми.  3D-проектори забезпечують особливо пластичне сприйняття.

Повний звук, як в кінотеатрі: система об'ємного звучання

На додаток до великого формату зображення, але це залежить від звуку.  Тому в домашньому кінотеатрі праві динаміки не повинні бути відсутніми.  Зручною тут є система об'ємного звуку 5.1, відтворює справжній кінематографічний звук.  На додаток до стереобоксів для цього потрібні центральний динамік посередині, два динаміка об'ємного звучання і сабвуфер для низьких частот.  Тим часом, в 3D є навіть звукові концепції, такі як Dolby Atmos або Auro 3D.  З двома або чотирма додатковими динаміками на стелі звук повинен бути ще більш просторим і значним.

Якщо всі динаміки знаходяться в потрібному місці, вони будуть підключені до AV-ресивера.  Крім того, вам потрібен Blu-ray плеєр або приймач супутникового телебачення як джерело зображення і звуку, щоб перетворити вашу вітальню на кінотеатр.  Спеціально для любителів спорту є підключення до супутникового ресивера для супутникового телебачення для публічного перегляду на великому екрані.  Всі сучасні пристрої сьогодні можуть бути легко підключені за допомогою відповідного кабелю HDMI який можна купити в магазині Техзона.

Комплексні системи для домашніх кінотеатрів

Замість того, щоб отримувати всі компоненти окремо, може бути зручно купити закінчене рішення.  Так звані системи домашнього кінотеатру забезпечують кінематографічний досвід будинку завдяки невластивому телевізору або відеопроектору, здатньому відтворювати як мінімум Full HD.

Для користувачів perfecto системи домашнього кінотеатру Blu-ray особливо популярні.  Вони пропонують поверх старих DVD можливість відтворювати фільми у форматі Full HD.  Для отримання ще більш високої роздільної здатності ви можете вдатися до системи домашнього кінотеатру Ultra HD, яка в порівнянні з цим все ще досить дорога.  Крім того, вибір ще нижче: виробники Marantz і Sony вже пропонують більшість моделей Ultra HD.  Популярними виробниками систем домашнього кінотеатру в основному є Yamaha і Taga, Magnat і Heco.