укр
 • Пн., Нд. - з 1000 до 1800

Marshall Major V: Класичний стиль, сучасні оновлення

Marshall Major V: Класичний стиль, сучасні оновлення – techzone.com.ua
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Фірмовий звук Маршалла
 • 100+ годин бездротового відтворення
 • Міцна і складана конструкція
 • Настроювана M-кнопка
 • Бездротова зарядка
 • Підтримка Bluetooth LE Audio

 

Лінія навушників Marshall Major знайома багатьом меломанам. Найновіша ітерація, Major V, зберігає культовий дизайн, додаючи декілька бажаних вдосконалень. Давайте зануримося в те, що робить ці навушники цікавим вибором.

Легендарний стиль Marshall

Major V зберігає класичний дизайн Marshall,  який зробив бренд таким впізнаваним.

Накладний дизайн має м'які шкіряні амбушури та текстурований вініловий обідок, пропонуючи безпрограшну естетику, яка доповнить будь-який одяг.

Бездротова свобода з розширеним часом роботи

Часи сплутаних проводів минули. Major V - це бездротові навушники, які підключаються до ваших пристроїв через Bluetooth.

Але де вони дійсно сяють, так це час автономної роботи. Marshall пишається вражаючими 100+ годинами бездротового відтворення на одному заряді. Цього достатньо, щоб ваша музика грала протягом днів, що ідеально підходить для довгих подорожей або тривалих прослуховувань.

А для додаткової зручності Major V підтримує бездротову зарядку.  

Зосередженість на якості звуку

Звичайно, чудовий вигляд не має значення без чудового звуку. Major V оснащені 40-мм динаміками, що забезпечують потужний басовий звук, яким відомий Marshall. Це робить їх ідеальними для таких жанрів, як рок і хіп-хоп, де бажається глибокий, динамічний звук.

 

Сучасні технологічні штрихи

                                                                             

Major V - це не лише про крутий стиль старих часів. Він також включає деякі сучасні функції. Включення підтримки Bluetooth LE Audio обіцяє покращити якість звуку та економність.

Отримайте миттєвий доступ до своїх улюблених функцій завдяки кнопці M на Major V та програмі Marshall Bluetooth*. Просто натисніть логотип M, щоб відкрити функцію Spotify Tap за замовчуванням, налаштування еквалайзера або голосовий помічник.

*Програма Marshall Bluetooth надає вам доступ до додаткових функцій, таких як налаштування особистих налаштувань еквалайзера, налаштування кнопки M і керування оновленнями, які забезпечують оновлення вашого продукту за допомогою останнього програмного забезпечення.      

Міцна та складана конструкція

Завдяки своїй міцній конструкції Major V дуже важко зносити. Ці навушники також складаються, тож ви можете легко спакувати їх і відлучатися на кілька днів.

Вердикт

Навушники Marshall Major V - це ґрунтовна еволюція класичного дизайну. Вони забезпечують фірмовий звук Marshall зі свободою бездротового підключення та вражаючим часом автономної роботи. Додавання сучасних функцій, таких як Bluetooth LE Audio та бездротова зарядка, робить їх універсальним вибором для меломанів, які прагнуть до стилю та змісту.

 

Чи підходять вони вам?

Якщо ви віддаєте перевагу тривалому часу автономної роботи, класичному дизайну та потужному звуку, Marshall Major V безумовно варто розглянути. Проте, якщо вам потрібні такі функції, як активне шумозаглушення або надзвичайно легкий дизайн, можливо, вам варто пошукати щось інше.

Усі навушники Marshall

Перейти в каталог