укр
  • Пн., Нд. - з 1000 до 1800

Sonos Ace: Перші бездротові навушники від Sonos

Sonos Ace: Перші бездротові навушники від Sonos – techzone.com.ua

 

Sonos, відомий виробник бездротових динаміків, нарешті ступив на територію бездротових навушників, представивши свою першу модель - Sonos Ace. Цей дебют не лише знаменує собою нову категорію для бренда, але й одразу кидає виклик таким гігантам, як Apple AirPod Max.

Sonos Ace позиціонуються як преміум-навушники накладного типу з Bluetooth-підключенням. Їхніми ключовими характеристиками є:

  • Просторове аудіо без втрат
  • Активне шумозаглушення
  • Режим Aware

Перші бездротові навушники від Sonos

Sonos, відомий виробник бездротових динаміків, нарешті випустив свої перші бездротові навушники - Sonos Ace. Ці навушники з шумопоглинанням та просторовим звуком обіцяють забезпечити "найглибше з'єднання зі звуком", яке коли-небудь пропонувала Sonos.

Особливості

Звук: Sonos Ace розроблені та налаштовані з урахуванням найвибагливіших вимог, щоб забезпечити найвищу якість звуку. Кожен спеціально розроблений компонент поєднується з передовим програмним забезпеченням Sonos, щоб оточити вас аудіо високої чіткості.

Шумопоглинання: Активне шумопоглинання (ANC) блокує небажані шуми з навколишнього середовища, дозволяючи вам зосередитися на музиці або подкастах.

Просторовий звук: Sonos Ace підтримує Dolby Atmos, що створює захоплюючий 3D-звук, який ніби оточує вас. Функція відстеження положення голови динамічно регулює звук, щоб джерело звуку залишалося в одному місці, незалежно від того, як ви рухаєте головою.

Бездротове підключення: Sonos Ace підключаються до ваших пристроїв за допомогою Bluetooth 5.4 і підтримують багатоточкове підключення, що дозволяє одночасно підключатися до кількох джерел.

Час автономної роботи: Слухайте або розмовляйте до 30 годин із увімкненою системою активного шумозаглушення. Отримайте 3 години автономної роботи завдяки швидкій 3-хвилинній зарядці за допомогою кабелю USB-C, який входить у комплект

Дзвінки: Sonos Ace оснащені мікрофонами з шумопоглинанням, що робить їх ідеальними для дзвінків. Активне шумопоглинання світового рівня виявляє та нейтралізує зовнішні звуки для максимального занурення. Увімкніть Aware Mode, щоб чути, що відбувається навколо вас.

Дизайн: Sonos Ace мають елегантний і мінімалістичний дизайн, який зручно сидить на голові протягом тривалого часу. Плюшеві амбушюри з піни з ефектом пам’яті створюють виняткову акустичну ізоляцію та мінімізують тиск. Розсувне наголів’я з нержавіючої сталі та обертові амбушюри регулюються для індивідуальної посадки.

Додаток Sonos: Навушники управляються за допомогою програми Sonos, яка дозволяє вам налаштувати еквалайзер, вибрати режими шумопоглинання та оновити прошивку.

Дротове підключення: гнучкість та швидка зарядка

Окрім зручного бездротового підключення, Sonos Ace пропонують два альтернативні варіанти:

1. Аналогове підключення:

  • Використовуйте кабель з джеком 3.5 мм для підключення до будь-якого джерела звуку, що має відповідний роз'єм.
  • Це чудовий варіант для пристроїв, які не підтримують Bluetooth або для тих, хто шукає більш надійне з'єднання.

2. Цифрове підключення:

  • Підключайтеся до комп'ютера або іншого джерела звуку за допомогою кабелю USB-C.
  • Цей варіант забезпечує найкращу якість звуку та сумісний з цифровими аудіоформатами.

Швидка зарядка:

  • Завдяки функції швидкої зарядки ви можете отримати 3 години відтворення лише за 3 хвилини зарядки.
  • Це ідеально підходить для тих випадків, коли вам терміново потрібно додати трохи музики до свого дня.

Загалом, Sonos Ace пропонують гнучкі можливості підключення, які підходять для будь-якої ситуації.

Комплектація

Крім самих навушників в комплекті передбачені кабелі USB-C – 3.5 та USB-C – USB-C, а також чохол на магнітній застібці. Як коробка, так і сама модель виготовлена з екологічних продуктів.

Доступність

Sonos Ace доступні в чорному та білому кольорах. Їх можна придбати на веб-сайті Sonos та у авторизованих дилерів.

    

Sonos Ace: чи виправдають вони свою ціну?

Sonos Ace мають всі шанси стати одними з найкращих на ринку навушників за дизайном, комфортом та якістю звуку. Їхня додаткова функціональність домашнього кінотеатру може зробити їх особливо привабливими для тих, хто вже володіє звуковою панеллю Sonos.

Однак виникає питання: чи готові ви платити преміальну ціну за чудовий дизайн та нішеву сумісність з системою Sonos?  Їхня ціна може бути дещо високою, але вони є гідним вибором для меломанів, які шукають найкращий досвід прослуховування. Тільки час покаже, чи Sonos Ace зможуть виправдати свою ціну та завоювати значну частку ринку.

 

Перейти в каталог