Мережеві програвачі
Сьогодні телебачення приймається в цифровому вигляді. Не дивно, тому що в порівнянні з аналоговим прийомом звук більш чіткий, зображення більш чітке, і ви можете отримувати більше програм. Щоб насолоджуватися цифровим телебаченням, потрібні цифрові приймачі. Ці телевізійні послуги можуть прийматися, які зазвичай передаються мовними компаніями в форматі DVB. Передача відбувається наземно, по кабелю або супутнику. Але в яких випадках рекомендується покупка такого пристрою? Чим відрізняються різні форми випромінювання? Чи є інші властивості, що представляють інтерес для користувача?
Які причини придбати мережевий програвач?
Може бути кілька причин, чому ви повинні купити цифровий приймач. Хоча вони тепер інтегровані в більшість телевізорів, це не відноситься до попередніх його телевізорів, зокрема. Також може бути так, що в телевізорі, наприклад, був встановлений тільки приймач DVB-T, але все ж хотілося б мати кабельне з'єднання. Крім того, зовнішня модель зазвичай пропонує кращий прийом, ніж вбудований ТВ-тюнер.
Яка форма мовлення підходить для яких вимог?
Існує три види мовлення: через супутник, по кабелю або наземне мовлення. Останній передається через приймач DVB-T, а приймач DVB-C приймає кабельне телебачення. Цифровий супутниковий ресивер, також званий DVB-S або DVB-S2, приймає програму через супутник.
З DVB-T телевізор легко передається через домашню або кімнатну антену. Це найпростіша форма телевізійного прийому. Установка дуже проста. Деякі мовники можуть прийматися з приймачем DVB-T, але загальний вибір дуже обмежений і може відрізнятися в залежності від регіону. Прийом іноземних каналів неможливий. У всіх, хто хоче платне телебачення, теж є погані карти. Мовники платного телебачення зазвичай передають свої програми тільки через супутникове або кабельне з'єднання. В цілому, приймач DVB-T підходить для всіх, хто цінує нескладну технологію і не надає великого значення незліченним програмам.
Для роботи приймача DVB-C потрібно кабельне з'єднання. Однак це не завжди можливо, так як кабельне з'єднання залежить від регіонального покриття. Інформацію про це можна отримати у відповідного кабельного провайдера. Якщо можливе кабельне з'єднання, то ви можете легко і просто підключити приймач DVB-C до антенної розетки на стіні. Уже привертають значно більше каналів, ніж DVB-T. Однак це має свою ціну. Збори GEZ оплачуються по кабельному телебаченню. Оскільки деякі станції, які можна приймати безкоштовно через супутник, повинні оплачуватися окремо по кабельному з'єднанню. Використання кабельного з'єднання рекомендується всім, хто не хоче бути бережливим і любить його нескладним. Це також підходить для тих, хто хоче широкий діапазон каналів, які можуть бути розширені за бажанням за плату через підписку і платне телебачення.
Для прийому цифрового телебачення через супутник вам знадобиться цифровий супутниковий ресивер і супутникова антена. Останній іноді називають супутниковою антеною і встановлюється зовні будинку. З пристроєм DVB-S кожен отримує особливо великий вибір передавачів. Крім того, радіостанції з усієї Німеччини та з-за кордону можуть бути отримані. Установка супутникової антени зазвичай пов'язана з додатковими витратами. Це пов'язано з тим, що більшу частину часу потрібний експерт, щоб правильно вирівняти супутникову антену. Велика антена зовні будинку часто відволікає. Іншим недоліком є те, що в екстремальних погодних умовах, таких як сильний снігопад і гроза, може постраждати прийом. Крім того, супутникове телебачення і, отже, цифровий супутниковий ресивер користуються великою популярністю. Швидше за все, це пов'язано з гарною якістю зображення і різноманітністю багатогранних програм. Існують також приймачі DVB-S2, які дозволяють приймати дозвіл HDTV і стандартні канали MPEG-4. Той, хто цінує якість зображення і величезну різноманітність каналів, знайде супутникове телебачення та приймачі DVB-S правильним вибором. Однак не варто ухилятися від більш складної установки.
Особливості та практичні функції цифрових приймачів
Всі цифрові приймачі включають електронний програмний гід EPG. Завдяки цьому ви можете миттєво побачити, які програми запущені в даний момент. EPG можуть варіюватися від моделі до моделі. Чим більше станцій і, отже, програм може відображатися одночасно, тим краще. Крім того, це вигідно, якщо ви можете переглянути програму наступних днів.