ЦАП і підсилювач для навушників iBasso D16 Black
а при замовленні на суму понад 4000 грн. доставка безкоштовно!
Безготівковій розрахунок
iBasso D16 (Taipan) – це ЦАП /підсилювач для навушників класу A, який використовує власне ядро iBasso FPGA-Master 2.0 і 16 складених в стек 8E PWM-ЦАП, загалом 128 8E PWM-ЦАП (дискретних) для 1-бітового ЦАП-перетворення. Виміряний THD+N перевищує 0,0001%, що є найкращим показником серед сучасних портативних дискретних ЦАП. Секція AMP – це транзисторний підсилювач суперкласу А, який дуже схожий до підсилювача DX320MAX.
FPGA-Master 2.0
FPGA-Master2.0 для D16 об’єднує алгоритмічні досягнення iBasso за останні три роки і є причиною прориву у створенні портативного дискретного ЦАП.
1. FPGA відіграє роль реорганізації та перекодування сигналу, яка генерує PWM-сигнали, що можуть бути декодовані наступним PWM-ЦАП.
2. Розробники ЦАП добре знають, що коли THD досягає певного рівня, наявність шуму стає перешкодою для досягнення більшого динамічного діапазону. FPGA-Master2.0 D16 може похвалитися вражаючим формувачем шуму, який радикально знижує рівень шуму.
3. Використовується технологія глобальної регенерації тактової частоти. Два фемтосекундних генератора Accusilicon забезпечують тактову частоту для FPGA. FPGA регенерує синхронний низькофазний тактовий сигнал, необхідний для DSP і USB-приймача. 1-розрядні ЦАПи дуже чутливі до тактового джиттера. Аудіогенератор Accusilicon має фазовий шум лише -158 дБс/Гц [@1 кГц]. У порівнянні з -145 дБ/Гц звичайного фемтосекундного генератора, фазовий шум знижено на 13 дБ, що гарантує відмінний контроль джиттера для D16.
4. Точне регулювання затримки на пікосекундному рівні, яке дозволяє встановити затримку I/O і компенсувати “затримку проводки” плати, щоб сигнали, що надходять на кінець ЦАП, були вирівняні і строго синхронізовані.
5. Завдяки точному управлінню FPGA-Master 2.0, 128 незалежних PWM-ЦАП працюють в режимі FIR і об’єднуються для формування виходів L+, L-, R+, R-. Кожен біт даних ЦАП піддається ретельній затримці та вирівнюванню за допомогою суворої компенсації.
Дискретний PWM-ЦАП
Після того, як FPGA генерує PWM-сигнал, він надходить на дискретний PWM-ЦАП для декодування. Використовується 16 комплектів каскаду PWM-ЦАП 8E. По 4 набори на L+, L-, R+, R-, тобто 32 PWM-ЦАП. Ця кількість перевищує кількість інших портативних дискретних ЦАП більш ніж у 6,4 рази. Завдяки винятковому поєднанню точного декодування і значної кількості надзвичайно якісних ЦАПів досягається рівень THD+N менше 0,0001%, що є винятковою характеристикою.
досягається рівень THD+N менше 0,0001%, що є винятковою характеристикою.
Апаратний аналоговий FIR-фільтр
Завдяки пікосекундному точному управлінню FPGA-Master2.0, 128 незалежних PWM-ЦАП працюють в режимі FIR і об’єднуються для формування L+, L-, R+, R- виходів. Кожен канал має 32 PWM-ЦАП що працюють в режимі “паралельної затримки”. Така конфігурація дозволяє 32 ЦАПам працювати разом як апаратний аналоговий FIR-фільтр. Усереднюючи відмінності між декількома ЦАПами, спотворення зводяться до мінімуму, що призводить до покращення деталізації та щільності звуку.
Дискретний підсилювач суперкласу А (1125мВт+1125мВт@32 Ом)
В D16 використовується архітектура, подібна до архітектури DX320MAX, суперкласу А дискретного підсилювача. Він містить 20 здвоєних транзисторів з низьким коефіцієнтом підсилення (BISS) і може похвалитися вражаючим вихідним струмом до 2А, що забезпечує надійну вихідну потужність 1125 мВт+1125 мВт@32 Ом.
Автономна робота
На одному заряді батареї ЦАП буде працювати до 9 годин. Час до повного заряджання з 0% – 2.5 годин. Підтримується швидка зарядка QC3.0.
Відгуки
Будьте першим!