Підсилювач потужності Lexicon DD-8
а при замовленні на суму понад 4000 грн. доставка безкоштовно!
Безготівковій розрахунок
У більшості випадків для побудови домашнього кінотеатру цілком достатньо пристойного AV-ресивера, але для замовний мультирумной інсталяції потрібно техніка з більш широкими можливостями. У тому числі і багатоканальний підсилювач, здатний управлятися дистанційно і працювати в різних режимах в залежності від архітектури встановлюваної системи.
Саме для таких випадків був створений восьмиканальний Підсилювач Lexicon DD-8 з унікальними параметрами і гнучким функціоналом.
Почну з того, що в стандартному корпусі 1u (висота 45 мм) вдалося розмістити 8 підсилювачів по 125 Вт кожен, тобто 1 кВт потужності без примусового охолодження. Пояснювати, наскільки важливо мати в домашньому театрі безшумні компоненти, напевно, не потрібно.
Це стало можливим завдяки застосуванню принципово нової технології імпульсного посилення DriveCore, розробленої інженерами Harman International. Суть її в тому, що драйверний і вихідні каскади підсилювача інтегровані в одну мікросхему розміром з десятицентову монету, і ККД такого чіпа перевищує 90%.
За розробку DriveCore компанія отримала п'ять патентів, зокрема, за принцип введення зворотних зв'язків, спосіб модуляції сигналу і схемотехніку вихідних каскадів. Компанія заявляє, що технологія ефективно використовує всі переваги, властиві підсилювачів класу D, поєднуючи їх з якістю звучання найбільш досконалих підсилювачів класу AB. У це можна повірити, заглянувши в таблицю характеристик DD-8: спотворення при номінальній потужності в діапазоні 20 Гц — 20 кГц не перевищують 0,005%. У режимі Standby апарат споживає від мережі не більше 0,5 Вт.
Гнучкістю архітектури Підсилювач задовольнить вимоги самого прискіпливого інсталятора. Кожен канал може працювати незалежно від інших з індивідуальною підстроюванням чутливості або — якщо на всі зони потрібно подати один і той же сигнал — від загальної шини.
Передбачено нарощування системи через лінійні виходи підсилювача, вибір режимів Stereo/Mono, дистанційне керування по тригерів окремо для всіх каналів і автоматичне включення при появі сигналу на будь-якому з входів.
На лицьову панель виведені вісім синіх світлодіодів, по одному на кожен оконечник. У нормальному режимі індикатор горить, при виникненні несправності на конкретній лінії-блимає, якщо канал переводиться в режим Standby — гасне.
Акустика підключається через багатопінові роз'єми Phoenix, тому використовувати кабель великого перерізу можна тільки при наявності спеціальних наконечників.
Підсилювач монтується в рекову стійку, для чого в комплекті є відповідний кріплення, або встановлюється на полиці. В останньому випадку до днища прикручуються круглі низькі ніжки.
Звучанням DD-8 відрізняється як від традиційних імпульсних підсилювачів, так і від хай-файних. У нього дуже легкий, ясний і разом з тим багатий подробицями верхній діапазон, без помітної вуалі або «бруду» — незнищенних артефактів класу D. і при цьому відчувається схильність укрупнювати деталі звукової картини: і вокал, і окремі інструменти буквально виходять з колонок на слухача. Це напевно оцінять власники якісної вбудованої акустики-віртуальні образи будуть формуватися в повітрі буквально з нічого. Правда, другорядні деталі і легкі реверберації, що формують атмосферу запису, в деякій мірі ігноруються.
Що, загалом-то, цілком зрозуміло, оскільки Підсилювач явно проектувався з прицілом на домашній кінотеатр, а тут у нього конкурентів буде небагато. Настільки потужний і різкий удар, здатність створити реальну стіну звуку під силу не кожному 60-кілограмовому монстру. Спотворень не чути навіть на самих різких піках гучності, найімовірніше спалити акустику, ніж перевантажити dd-8.