укр
  • Пн., Нд. - з 1000 до 1800

Підсилювач NAD M12

Код товару: 1240962
В наявності
201 609  грн
6
+ безкоштовна доставка від 4000 грн.
Приймаємо:
mastercard visa applepay googlepay
Гарантія: 12 міс.
Відгуків ще немає
Бренд
NAD
Тип попередній підсилювач, стерео Кількість каналів 2 Схемотехніка напівпровідниковий Пульт ДУ (з режимом навчання) Цифровий балансний вхід AES / EBU Кольорове оформлення сріблястий Відтворений діапазон частот 20 - 20000 Гц (+/- 0.3 дБ) Коефіцієнт гармонік 0.005% Відношення сигнал / шум 90 дБ поділ каналів 70 дБ Вхідний опір 56 кОм Фонокорректор MM Діапазон регулювання тембру НЧ 10 дБ Діапазон регулювання тембру ВЧ 10 дБ
Доставка товару по Києву: складає 100 грн *,
а при замовленні на суму понад 4000 грн. доставка безкоштовно!
Готівковий розрахунок
Безготівковій розрахунок
Опис

NAD M12 розроблений відповідно до фірмової технології Direct Digital, вперше застосованої в підсилювачі М2 і отримала високу оцінку експертів. ЦАП зібраний на процесорі з високою швидкодією (робоча частота - 108 МГц). Ті, хто вважає оптичні диски «минулим століттям», а музику зберігають виключно на твердотільних носіях (або, навпаки, мають CD / SACD-транспорт високого класу), по достоїнству оцінять ЦАП-передпідсилювач NAD M12.

Імпульсно-кодова модуляція (РСМ) вхідного сигналу перетвориться в широтно-імпульсну (ШІМ) з частотою дискретизації 844 кГц. Процес йде в диференціальному режимі з подвійною точністю, тому ЦАП забезпечує гранично низькі показники за рівнем шуму і джиттера. 35-бітна архітектура дозволяє на рідкість точно регулювати гучність. Навіть 24-бітний сигнал можна знизити на 66 дБ без втрати дозволу. Вихідні аналогові підсилювачі працюють в чистому класі А і володіють незначним опором, що дозволяє їм працювати «в унісон» з будь-яким підсилювачем.

Крім семи входів цифрового аудіо, NAD M12 обладнаний двома входами і виходом HDMI, тобто здатний стати серцем системи Video 2.0, що працює з двоканальним PCM-саундтреком з Blu-ray або DVD. При цьому відеосигнал (в т.ч. 3D) безперешкодно пройде з HDMI-входу на вихід.

Апарат може працювати з джерелом практично будь-якого сигналу, як цифрового (є навіть порт AES / EBU), так і аналогового (передбачені найрізноманітніші входи, від балансного до Phono для вертушки вінілу). Є сабвуферний вихід з регульованою частотою зрізу. Конструкція підсилювача виконана за модульним принципом, що надзвичайно важливо: при необхідності NAD М12 можна доповнити HDMI-блоком з трьома входами і виходом. Мало того, в найближчих планах компанії значиться виробництво модуля DD BluOS, який забезпечить преду доступ до потокового аудіо з локальної мережі (NAS-сервера) або всесвітньої павутини, а також до сервісу TuneIn. Управляти пристроєм можна буде з гаджета iOS / Android. Модуль забезпечить і з'єднання по WiFi, Ethernet і Bluetooth з підтримкою кодека aptX.

NAD M12 - повністю цифровий пристрій, тому навіть якщо ви подасте на один з його лінійних входів аналоговий сигнал, він буде перетворений в цифровий потік, і всі операції з ним будуть виконуватися за допомогою звукового процесора. При такому підключенні можна вибрати частоту дискретизації; якщо це максимальні 192 кГц, то звучання, як показало наше прослуховування, виходить якнайкраще.

В перед підсилювачі NAD M12 застосований принцип модульної конструкції компанії NAD - MDC: частина схем і елементів деяких її продуктів розміщується на знімних модулях, які згодом можна замінити на модернізовані. Цей підхід дозволяє продовжувати термін експлуатації без морального старіння. У M12 передбачено шість слотів для таких модулів. Три з них поставляються при стандартній комплектації пристрою: блок аналогових входів; цифрових входів; USB-портів (тип B, тип A: асинхронний для ПК і для флешок і жорстких дисків).

Додатково можна придбати модуль DD HDM-1 з трьома HDMI-входами і одним HDMI-виходом, а незабаром очікується випуск модуля мережевого плеєра DD BluOS з підтримкою Wi-Fi, aptX Bluetooth, кількох музичних сервісів, інтернет-радіо TuneIn і можливістю управління з пристроїв під iOS і Android. Цифрові і аналогові виходи - стаціонарні.

За допомогою зрозумілого меню на дисплеї встановлюється режим відтворення (моно або стерео), міняються місцями лівий і правий канали або полярність сигналу. Набагато більш корисна опція - вирівнювання рівнів гучності для різних підключених джерел. Передбачена функція темброблока і балансу гучності каналів. Якщо вихід на сабвуфер включений, то стають доступними для регулювання параметри сигналу для нього. У NAD M12 можливо зафіксувати вихід на певному рівні і використовувати регулювання гучності іншого компонента системи, наприклад інтегрованого підсилювача.

Як ми бачимо, цей апарат відрізняється прекрасною оснащеністю і функціональною гнучкістю. У розпорядженні користувача є різноманітні входи (навіть на фонокоректор), до яких можна підключити декілька пристроїв. Але як показали наші дослідження цього NAD, один з них забезпечує чудове звучання, в той час як інші - просто відмінне. Це цифровий AES / EBU-вхід; його часто називають професійним, але сьогодні з'являється все більше Hi-Fi-компонентів з відповідними виходами. Їм оснащений і SACD-програвач Esoteric K-03x, який ми використовували при тестуванні для того, щоб NAD M12 зміг розкритися максимально повно. До цього ж джерела ми під'єднали ЦАП по коаксіальному входу і по аналоговому симетричного з XLR-роз'ємами.

При першій-ліпшій нагоді підключення в комбінації з нашим референсним підсилювачем потужності ми отримали тонально збалансоване, енергійне, масштабне, а також тембрально багате звучання. Воно багатопланове, прозоре і детальне; динаміка сильна і швидка; ритмічність і атака не викликають жодних нарікань. за аналоговому у XLR-входу воно трохи більш насиченим і докладніше, ніж по цифровому RCA - але тут, швидше за все, позначаються властивості програвача.

Коли ж перемикаєшся на AES / EBU-вхід, то до всього цього додається разюче чітка, об'ємна і точна музична сцена. У вищеописаних випадках вона теж дуже хороша, але цілком звичайна і звична. Тут же вона набуває приголомшливу реалістичність; фокусування, здається, досягає межі, об'єкти ущільнюються, їх межі окреслюються - і перед вами 3D-зображення, але в звуці. При цьому простір наповнюється повітрям, стає живим. Аналогічний ефект ми спостерігали і з попередниками NAD M12 з серії Masters, але тоді ми нарікали (особливо у випадку з M2) на зайву аналітичність і деяку убогість звучання; тут же цього і в помині немає.

Висновок очевидний: в аудіотракті не дуже дорогий NAD M12 гідний вельми висококласних партнерів; до підбору системи варто підійти скрупульозно, якщо поставити собі за мету повне розкриття його талантів. Правда, є підстави вважати, що готується до випуску модуль мережевого плеєра зніме проблему пошуку відповідного цифрового джерела для цього ЦАП.

За зовнішніми даними ідеальним напарником ЦАП-передпідсилювача NAD M12 повинен стати NAD M22 v2 з тієї ж серії Masters - разом вони утворюють двухкомпонент підсилювач. Але спочатку ми прослухали його в складі нашої референсной системи. Відразу ж з'ясувалося, що живити M22 v2 слід через хороший мережевий кондиціонер - якість звучання підвищується за всіма статтями. При виконанні цієї умови відзначаємо прозорість і детальність звуку, відмінну енергетику, чітку ритмічність. Особливо вражають глибина і текстурних басів, необхідних не тільки для передачі драйву важкого року, але також для додання вагомості та масштабності відтворення симфонічної музики.

Характеристики NAD M12

Аналогові входи: XLR, RCA, на MM / MC-фонокоректор RCA
Цифрові входи: AES / EBU, 2 коаксіальних, 2 оптичних, 2 USB (тип A) USB (тип B)
Аналогові виходи: XLR, RCA, на попередній / на сабвуфер RCA
Цифрові виходи: Оптичний, коаксіальний
Сумісні формати: AES / EBU і SPDIF: 24 біт / 32 - 192 кГц; USB (тип A): MP3 / WMA до 48 кГц, FLAC до 24 біт / 48 кГц; USB (тип B) до 24 біт / 192 кГц
Габарити (В × Ш × Г): 13 × 44 × 38 см
Вага: 14,5 кг

Характеристики
Виробник
NAD
Бренд
NAD

Відгуки

Відгуків про "Підсилювач NAD M12" ще немає.
Будьте першим!

Ваш відгук

* - поля обов'язкові для заповнення
Подібні товари
Показати ще 12 ...
Ви дивилися
( 1)
201 609  грн
6
Відгуків ще немає