Підсилювачі
Підсилювачі звуку
Без підсилювача стереосистема не буде повною. Аудіокоректор перетворять слабкий вхідний сигнал з CD-програвачів, програвачів і т.п. в більш потужний, щоб звук, який ви чуєте, можна було відтворювати через динаміки, звичайно з плавним регулюванням гучності. При використанні слова підсилювач автоматично асоціюється з такими термінами, як вати або потужність. Але наскільки важливі ці характеристики і який підсилювач має які характеристики?
Які існують типи підсилювачів?
Залежно від області застосування, на вибір пропонується широкий вибір аудіо підсилювачів. Класичним серед підсилювачів є стерео повний підсилювач. Інтегрований підсилювач - це пристрій, який об'єднує попередній, перетворювач частоти і вихідний каскад. Тому вам потрібно купити тільки один пристрій, щоб передати ваші медіа-джерела на гучномовці. Крім того, існує можливість побудови системи HiFi з окремого підсилювача і підсилювача потужності. Перевагою цього є можливість вибору підсилювача HiFi з достатньою кількістю джерел вхідного сигналу, якщо ви хочете підключити кілька пристроїв одночасно. Тут AV передпідсилювач має велике значення: ці пристрої мають аудіовходи, а також відеовходи, часто в цифровій формі. Крім того, можна комбінувати потужний підсилювач потужності. Якщо у вас вдома є активні акустичні системи з вбудованим підсилювачем потужності, досить придбати передпідсилювач.
Перетворювачі DA з вбудованими підсилювачами для навушників особливо популярні для цифрових медіа. Ці пристрої доступні компактно для використання по дорозі або в якості HiFi-компонента в домашніх умовах. Зовнішній DA-конвертер корисний, якщо ви хочете подавати цифрові аудіосигнали на HiFi підсилювач. Особливо якщо у вас є музика, що зберігається на смартфоні, планшеті або ПК, DA-конвертер відтворює звук у високій якості, яке також відоме як аудіо високої роздільної здатності.
У багатьох користувачів будинку є велика колекція аудіо компакт-дисків. Якщо ви хочете відтворити їх, вам потрібен CD-плеєр, а також відповідний підсилювач. Передача сигналу з CD-плеєра може здійснюватися двома способами. Аналоговий шлях веде через гнізда для під'єднання, які повинні бути присутніми як на пристрої відтворення, так і на пристрої виведення. Цифровий шлях може бути реалізований через виходи SPDIF CD-плеєра. Для тих, хто надає великого значення відтворення музики без перешкод, краще використовувати цифрові технології. Для аналогового способу рекомендується використовувати високоякісний RCA-кабель. Тут необхідно звернути особливу увагу на екранування. Високоякісні моделі мають збалансовані входи XLR. Симетрична передача сигналу не так чутлива до перешкод. Передумовою, однак, є те, що джерело вхідного сигналу також має збалансовані сполуки. На додаток до входів високого рівня, багато підсилювачі оснащені фоновим входом. Це потрібно для програвачів без вбудованого фонопідсилювача. Тут проводиться відмінність між двома різними системами датчиків, а саме системами MM або MC. MM означає Moving Magnet і має більш високий рівень, ніж система Moving Coil. Тут деякі підсилювачі пропонують з'єднання для обох систем, які заявлені як MM / MCфоно входи. Якщо існуючий підсилювач не має фонового входу, ви також можете придбати окремий фонопідсилювач і підключити його до нього.
Підсилювачі з цифровими аудіовходами стають все більш популярними. У секторі hi-fi пристрою також адаптовані до нових домашніх кінотеатрів, таким як світлодіодні телевізори, програвачі Blu-ray або мультимедійні програвачі. Таким чином, ви можете насолоджуватися музикою з телевізора або програвача Blu-ray через коаксіальний вхід Cinch або оптичний вхід Toslink. Сучасні підсилювачі вже отримали подальший розвиток для підтримки додаткових бездротових з'єднань. Це часто можливо через адаптер, наприклад, адаптер Bluetooth в серії повних підсилювачів Yamaha A-S, що означає "Authentic & Supreme".
Крім використання за призначенням, підсилювачі також класифікуються відповідно до їх класу. Спочатку їх можна відрізнити за конструкцією: Існують підсилювачі з транзисторною і ламповою технологією. Крім того, існують різні схеми, такі як класи A, A / B і D, де клас D означає цифрові підсилювачі. По суті, класифікація каскадів підсилювача відноситься до різних робочих точок транзисторів і їх характерним кривим. Підсилювачі класу А особливо популярні серед любителів звуку, оскільки мають дуже низький коефіцієнт спотворень. Цифрові підсилювачі зазвичай мають більш високу потужність на папері. Ця додаткова потужність, однак, не означає, що вони дійсно є більш гучними або потужними звуками.