Звуковий проектор Yamaha SRT-1500 Black
а при замовленні на суму понад 4000 грн. доставка безкоштовно!
Безготівковій розрахунок
Новинка YAMAHA SRT-1500 являє собою добре звучну АС, відмінно відтворює звукові доріжки і цілком прийнятно - музику. Але при такій же якості звучання, як і у попередньої моделі, ви додатково отримуєте HDMI-комутацію і можливість користування власним музичним стриммингу Yamaha.
Якщо у вашого телевізора опора розташована по центру, як на картинці внизу, то Yamaha підходить для його розміщення, і на даний саундбар-підставку можна встановити модель з діагоналлю екрану до 55 дюймів.
Корпус АС виготовлений з ДВП і покритий якісною шорсткою вінілової плівкою - аналогічну обробку мають, наприклад, колонки ELAC і Klipsch.
На передній панелі YAMAHA SRT-1500 знаходяться основні органи управління, в тому числі кнопки регулювання гучності, індикатори джерел сигналу і динаміки, закриті приємною на вигляд металевими гратами.
Роз'єми, хоча і розташовані традиційно ззаду, але змонтовані таким чином, що для доступу до них немає необхідності повертати телевізор з підставкою - все гнізда доступні зверху.
Керуючий меню виглядає спрощеним і не завжди інтуїтивно зрозуміло - наприклад, для доступу до мережевих налаштувань не передбачено підказок "Сторінка 1" і "Сторінка 2", для переходу на які необхідно двічі натиснути кнопку Setup.
Пульт дистанційного керування являє собою крок вперед у порівнянні з тими, якими зазвичай комплектуються саундбари - по крайней мере, він має майже нормальні розміри і навіть забезпечений піктограмами, що позначають різні режими звуку.
У новій моделі є дві нові функції, які і визначили її більш високу вартість - SRT-1500 оснащений HDMI-входом, сумісним з 4К, і власною системою мультирум Yamaha MusicCast. В іншому ж обидва саундбара-підставки практично ідентичні.
У колонці SRT-1500 використовується вісім "променевих" динаміків, які направляють звукові хвилі навколо по кімнаті; по центру АС розташовані два традиційних овальних динаміка основних стереоканалов. Для формування звуку "променевих" динаміків використовується технологія фазового зсуву, щоб направити звукові хвилі на стіни кімнати прослуховування. Для відтворення басів в SRT-1500 є два окремих динаміка діаметром 85 мм, заявлений робочий діапазон частот яких починається з 45 Гц.
У той час як більшість конкуруючих моделей оснащуються тільки декодерами Dolby, Yamaha встановила в SRT-1500 декодери обох форматів - Dolby Digital і DTS. Це робить дану АС універсальної, і підходящої для прослуховування як звукового супроводу телепрограм, так і звукових доріжок на BD і DVD.
Саундбейс має кілька режимів обробки звуку, але, за словами представників компанії Yamaha, тільки Clear Voice, TV і Stereo є найбільш вдалими.
Роз'єми HDMI 2.0 сумісні з джерелами відео 60р 4К, і підтримують поворотний аудиоканал ARC для прослуховування звуку з ТБ. Саундбейс має оптичний цифровий та аналоговий входи, а також вихід на зовнішній сабвуфер, якщо вам буде потрібно більше баса.
Як і більшість сучасних активних АС, SRT-1500 оснащена Bluetooth (який може працювати і на прийом, і на передачу сигналу), що підтримує покращений аудіокодек aptX. Однак насправді, тим, що може змусити вас вибрати цю модель, а не SRT-1000, є MusicCast.
MusicCast є своєрідна відповідь Yamaha на появу Sonos, і ця мультирум-система дозволить вам інтегрувати різні стрімінговие сервіси на додаток до DLNA. Дана система використовує для передачі сигналу Wi-Fi-технологію, має численні переваги, в тому числі підтримку High-resolution файлів, і встановлена в багатьох моделях техніки Yamaha, в тому числі і в AV-ресіверах 2015 го року. Як і у всіх аналогічних системах, вам буде потрібно мати пристрій з функцією MusicCast в кожній озвучується кімнаті. Це одна з кращих мультирумних систем на сьогодні, хоча і вона вимагає деякого вивчення. Серед доступних сервісів - Pandora, Spotify Connect, Rhapsody і Sirius. Набір, звичайно, не повний, але в принципі непоганий.