AV-процесор NAD T-187

Код товару: 3207
В наявності
81 694  грн
+ безкоштовна доставка
Відгуків ще немає
Тороїдальний трансформатор Holmgren з роздільними обмотками для цифрової, аналогової і ланцюгів управління АЦП Burr Brown 24 біт / 96 кГц ЦАП Burr Brown 24 біт / 192 кГц Максимальна кількість керованих зон - 4 Вхід на фронтальній панелі для Media Player і апаратна сумісність з iPod через опциональную док-станцію NAD IPD-2 Екранне меню, що виводиться з HDMI Тригери 12В 3 виходи / 1 вхід Пульт ДУ HTR-8 і ZR-4 (зона 2)
Доставка товару по Києву: складає 50 грн *,
а при замовленні на суму понад 1000 грн. доставка безкоштовно!
Готівковий розрахунок
Безготівковій розрахунок
Опис

Компанія NAD Electronics випустила оновлений AV-процесор NAD T187 з підтримкою об'ємного 3D відеозображення і незжатих звукових доріжок Dolby True HD і DTS HD Master Audio. Новий AV-процесор NAD Т187 побудований за інноваційною модульної конструкції MDC, яка дозволить оновити апарат шляхом простої заміни плат при появі нових звукових форматів, оновлення інтерфейсу HDMI і інших нових функцій.
Будучи першокласним AV-процесором, NAD T187 поєднує в собі всі функції декодування і управління розкішним театром. При цьому він зручний у використанні як звичайний AV-ресивер, але дає значний приріст якості за рахунок поділу секцій декодування і посилення сигналу з використанням окремого багатоканального підсилювача потужності. При цьому AV-процесор оснащений 7 портами HDMI (включаючи один на передній панелі), що дозволяє підключити до нього велике число сучасних AV-джерел. 2 HDMI виходу дозволяють одночасно роздати відеозображення 1080р 3D відразу на 2 джерела відеозображення, наприклад, на ТБ і проекційний екран.
Використовуючи 2 новітніх двоядерних 32-х бітних DSP процесора NAD T187 досконало декодує всі звукові формати аж до популярних незжатих форматів Dolby True HD і DTS HD MA. Перетворення в аналогову форму отриманого цифрового потоку відбувається за допомогою сверхлінейного ЦАПа Burr-Brown 24 біт / 192 кГц.
NAD Т187 - ідеальний командний центр розгорнутої мультирум системи, який дозволяє озвучувати з незалежним управлінням не тільки одну AV-зону, а й додаткові зони, наприклад, кухню, ванну кімнату і спальню. В результаті Т187 дозволяє незалежно управляти 4 зонами з роздільним вибором джерел і індивідуальним регулюванням гучності в кожній. Порт RS-232, 3 виходи ІК-сигналу і тригери 12 вольт - запорука успішної інтеграції в саму просунуту мультирум систему.
NAD Т187 оснащений системою автоматичної настройки і калібрування під приміщення Audyssey MultEQ XT, яка не тільки налаштовує апарат, але і коригує частотний діапазон, беручи до уваги особливості поширення звуку в конкретній кімнаті прослуховування. Налаштування процесора допомагає розгорнуте і інтуїтивно зрозуміле екранне меню, що виводиться на ТВ-екран з HDMI.
5 незалежних налаштувань (пресетів) дозволяють запам'ятати індивідуальні настройки прослуховування, DSP опції, кількість колонок і налаштувань відеовиходів. Кожен створений пресет можна спеціально конфігурувати під конкретну дію, наприклад, перегляд кіно, і прив'язати його до входу потрібного джерела в налаштуваннях джерел AV-процесора.
Що поставляється в комплекті якого навчають пульт HTR-8 з ЖК екраном може управляти 8 різними пристроями. Налаштування пульта здійснюється як за допомогою навчання з оригінальних пультів, за допомогою вибору коду пристрою NAD з бази кодів в пульті, а також з персонального комп'ютера через вбудований USB-порт

Особливості:

  • Тороїдальний трансформатор Holmgren з роздільними обмотками для цифрової, аналогової і ланцюгів управління
  • АЦП Burr Brown 24 біт / 96 кГц
  • ЦАП Burr Brown 24 біт / 192 кГц
  • Максимальна кількість керованих зон - 4
  • Вхід на фронтальній панелі для Media Player і апаратна сумісність з iPod через опциональную док-станцію NAD IPD-2
  • Екранне меню, що виводиться з HDMI
  • Тригери 12В 3 виходи / 1 вхід
  • Пульт ДУ HTR-8 і ZR-4 (зона 2)

Відгуки

Відгуків про " AV-процесор NAD T-187" ще немає.
Будьте першим!

Ваш відгук

* - поля обов'язкові для заповнення
Подібні товари
75 600  грн
Відгуків ще немає
88 200  грн
Відгуків ще немає
88 200  грн
Відгуків ще немає
Ви дивилися
( 1)