Blu-ray програвачі

Цена
Производитель
  • (5)
  • (6)
3 699  грн
Відгуків ще немає
3 699  грн
Відгуків ще немає
3 999  грн
Відгуків ще немає
4 999  грн
Відгуків ще немає
6 999  грн
Відгуків ще немає
7 999  грн
Відгуків ще немає
7 999  грн
Відгуків ще немає
8 990  грн
Відгуків ще немає
9 999  грн
Відгуків ще немає
12 600  грн
Відгуків ще немає
12 999  грн
Відгуків ще немає
16 843  грн
Відгуків ще немає
Показати ще 6 товарів...

Керівництво Blu-Ray плеєр

Нові Blu-ray плеєри дозволяють насолоджуватися 4K

Які додаткові функції забезпечують більший комфорт?

Ці моделі особливо популярні

Нові моделі дозволяють насолоджуватися 4K

В останні роки став можливим дозвіл Full HD.  Протягом деякого часу новий дозвіл 4K ось-ось вийде за межі популярнішого раніше рейтингу Full HD.  Новий дозвіл в чотири рази вищий і забезпечує відповідно більш чітке зображення.  Вибір програвачів Blu-ray з підтримкою 4K в даний час все ще піддається управлінню: хоча багато моделей мають на борту так звану функцію масштабування, яка встановлює масштаб фільмів з низьким дозволом.  На відміну від цього, тільки мало які програвачі Blu-ray знайомі з рідними зображеннями 4K.  Це відноситься ще більше до нових Ultra HD Blu-ray.  Ви хочете купити плеєр з підтримкою 4K?  Тоді вам варто звернути увагу на наступні моменти:

Підтримка захисту від копіювання HDCP 2.2

HDMI версія 2.0 або вище

Відтворення Ultra HD Blu-Ray

Якщо ви як і раніше не користуєтеся власним 4K-телевізором і шукаєте найдешевший плеєр для відтворення срібних дисків, просто купите звичайну модель.  Більшість з них підтримують відтворення фільмів 3D в додаток до перегляду фільмів Full HD.  Увага: для перегляду 3D-зображень вам потрібен телевізор з підтримкою 3D.

2. Які додаткові функції забезпечують більший комфорт?

Щоб знайти підходящу модель в магазині Техзона для вас з широкого вибору, рекомендується поглянути на додаткові функції відповідної моделі: багато програвачів оснащені мережевим модулем або модулем WLAN.  Ви підключаєте їх до Інтернету особливо простим способом.  Після цього можна відтворювати відео з YouTube або фільми і серіали з потокових платформ, таких як Netflix.  Функція запису також виявляється корисною в повсякденному житті: ви самі стаєте програмним директором і більше не залежите від фіксованого ефірного часу.  Замість цього ви записуєте телевізійні програми або на жорсткий диск, вбудований в програвач, або підключаєте зовнішній програвач даних через USB до програвача.

3. Ці моделі особливо популярні

Щоб не втратити слід з широкого вибору, в наступному списку ви знайдете добірку гравців, які користуються великою кількістю клієнтів idealo:

Sony BDP-S6700: модель Sony також оснащена WLAN і має Bluetooth на борту.  Плеєр підтримує Full HD і 3D.

Panasonic DMP-UB704EGK: Недорога модель також підтримує 4K і HDR.  Великою перевагою є два виходи HDMI: ви одночасно підключаєте до телевізора і телевізор, і ресивер домашнього кінотеатру.

Купити блюрей плеєр в Києві можна в шоурумі Техзона techzone.com.ua