CD проигрыватель Rega Apollo

Код товару: 3139
под заказ до 30 дней
29 138  грн
+ безкоштовна доставка
Відгуків ще немає
Rega Apollo CD-програвач 24bit Sigma Delta WM 8740 D.A.C. Пульт ДУ в комплекті. Гарантія від виробника.
Доставка товару по Києву: складає 50 грн *,
а при замовленні на суму понад 1000 грн. доставка безкоштовно!
Готівковий розрахунок
Безготівковій розрахунок
Опис

Rega один з небагатьох виробників звукової техніки які до сих пір випускають CD програвачі. Свіжа модель «космічної» лінійки зовні виглядає так само як її попередники Planet і Jupiter. Такий же строгий алюмінієвий корпус, транспорт з верхнім завантаженням, дисплей, органи управління та обробка (існує і срібляста версія). Але відмінності все ж є.

Головним функціональною відмінністю Apollo від попередників, стала його «всеїдність». Крім компакт-дисків, він програє компрессированного формати аудіо mp3 і WMA, а також нестислий WAV.

Головним конструктивним відмінністю стало застосування нового високотехнологічного транспортного механізму фірми Sony. В Apollo для фіксації диска, замість магнітного притиску, використовуваного в попередніх моделях, застосований надійний триточковий фіксатор, що нагадує ті, які використовуються в CD / DVD-приводах ноутбуків. Таким чином вдалося максимально наблизити диск до зчитувального лазера, і, завдяки цьому мінімізувати помилки обробки аудіоінформації. Крім того, комбінація привід / диск вийшло дуже легкою, і, як наслідок, більш оперативно реагує на команди управління.

У програвачі Apollo дуже велику увагу приділено точності зчитування, і подальшої обробки інформації з диска. Для контролю положення променя лазера на доріжці диска (трекінг) застосована повністю цифрова система сервоприводу, яка не має сьогодні аналогів в даному ціновому сегменті. Новий набір 32-бітових мікросхем в цифровому тракті також забезпечує дуже точну обробку цифрового сигналу, крім того, в плеєрі є вельми просунуться система корекції помилок. Зокрема, можна відзначити наявність фазового зворотного зв'язку, ефективно усуває будь-які неточності в обробці сигналу. Крім того, в плеєрі передбачена буферна пам'ять об'ємом 20 мегабайт, яка також сприяє очищенню цифрового сигналу від будь-яких помилок, в тому числі і Джітер. Завдяки цьому програвач Apollo добре справляється з відтворенням "проблемних" дисків, які на інших програвачах часто відтворюються з "запинками.
Для цифро-аналогового перетворення сигналу в програвачі використовується новітній подвійний диференційний delta / sigma конвертор, виготовлений на замовлення Rega фірмою Wolfson. Спеціальні заходи були прийняті для очищення ланцюгів харчування ЦАП від будь-яких перешкод, небезпечних як для точності роботи самого конвертора, так і здатних вплинути на якість сигналу в чутливих аудіоцепях. На аналогових виходах програвача Apollo встановлені буферні каскади, що працюють в класі A.

На задній панелі є одна пара аналогових стереовходів, а також електричний і оптичний цифрові виходи. Плеєр комплектується повнофункціональним пультом ДУ, крім того, для керування плеєром можна використовувати і фірмовий "системний" пульт Rega.
Після установки диска в транспортний механізм (слово "завантаження" в даному випадку не дуже підходить), плейеру потрібен якийсь час для його ініціалізації. Таким чином програвач визначає рівень сигналу, стан поверхні, відбивну здатність, і інші параметри диска, з тим, щоб встановити оптимальний режим для його відтворення. Ще одна тонкість полягає в тому, що вихідні каскади програвача, що працюють в класі A, вимагають деякого часу (близько 15 хвилин) на прогрів, під час якого тональний баланс Apollo помітно вирівнюється.

Звук. Реально у Rega Apollo серед сучасників, в даному ціновому діапазоні конкурентів немає. Плеєр весь звуковий матеріал передає максимально реалістично, з високою точністю і належної аккуратностью.Но якщо бути максимально критичним, то можна відзначити на деяких записах (наприклад, концерт фортепіано) невелику квапливість На деяких інших музичних програмах (великих оркестрах з насиченим звуковим спектром) спостерігалася невелика перевантаженість верхнесреднего частот.

Резюме. У своєму сегменті з сучасних гравців в реалістичності звуку Rega Apollo практично не має конкурентів.

Відгуки

Відгуків про "CD проигрыватель Rega Apollo" ще немає.
Будьте першим!

Ваш відгук

* - поля обов'язкові для заповнення
Подібні товари
31 920  грн
Відгуків ще немає
31 920  грн
Відгуків ще немає
26 600  грн
Відгуків ще немає
26 600  грн
Відгуків ще немає
Ви дивилися
( 1)