DAC процесор Audio-GD R8 MK3 Black
а при замовленні на суму понад 4000 грн. доставка безкоштовно!
Безготівковій розрахунок
Audio-gd R-8 MK3 – оновлена версія R2R ЦАПа від відомої компанії. Перший R-8 був випущений ще у 2018 році. Завдяки повністю програмованим схемам R-8 компанія працює над підтримкою пристроїв, постійно оновлюючи прошивку, щоб поліпшити досвід використання.
Основне
Audio-gd R-8 MK3 було спроектовано і випробувано на початку 2020 року, і ще рік знадобився для прослуховувань, аналізу та доведення програмного та апаратного забезпечення. Використання новітнього дискретного сервостабілізованого джерела живлення, продуктивність якого можна порівняти з батареями після більш ніж року калібрування, оптимізація кожної схеми.
Компоненти цифрової частини використовують нові дискретні джерела живлення. В той же час, аналогові схеми живляться від джерел класу A. Такий підхід був визнаний найкращим в ході тестування. У повністю збалансованій конструкції передачі струму використовуються повністю дискретні деталі.
В ролі ЦАПа використовується чотири набори дискретних і незалежних апаратних нативних декодерів DSD та 8 наборів повністю дискретних модулів R-2R для формування двоканального збалансованого двотактного декодера.
Живлення
Під час використання новітнього дискретного сервостабілізованого джерела живлення для живлення ланцюгів ЦАП рівень шуму можна порівняти з рівнем шуму батареї, але без його сухих і тонких звукових характеристик. Отже, робоча температура Audio-gd R-8 MK3 значно нижча, ніж у моделі попереднього покоління. Аналогова схема, як і раніше, живиться від регульованого джерела живлення класу A.
Довге прослуховування та аналіз дали змогу налаштувати звук пристрою таким чином, що він звучить як якісний вініл. Цей режим можна активувати на передній панелі.
Входи USB і HDMI оснащені ізоляторами і двома наборами лінійних джерел живлення для роздільної подачі живлення, що запобігає перешкодам від джерел сигналу. Крім того, USB використовує ізолятор двостороннього передавання, який не лише передає сигнали I2S на процесор FPGA, але і приймає синхронний тактовий сигнал, що надсилається процесором FPGA.
FPGA
Цифрові схеми Audio-gd R-8 MK3 складаються з 1 FPGA і 5 CPLD (обидва програмовані), що дає змогу розділити різні функціональні схеми та запобігти перешкодам.
FPGA працює в режимі паралельної обробки даних. В цьому режимі швидкість передачі даних значно вища, і він помітно стабільніший в поєднанні з задаючим генератором.
Відповідно до аналізу та прослуховування, режим паралельного опрацювання дає нейтральніший, реалістичніший та чіткіший звук, з кращою динамікою і більш аналоговою подачею.
TCXO
2 першокласних TCXO Accusilicon з частотами 90 і 98 МГц забезпечують синхронізацію всього пристрою і застосовуються для відтворення всіх швидкостей передачі даних без підвищувального перетворення PLL. Дизайн керування задаючим генератором нової архітектури забезпечує стабільнішу роботу, що, в свою чергу, дало змогу добитися прозорішого звуку з більшою кількістю деталей.
NOS
Audio-gd R-8 MK3 пропонує варіанти роботи як з оверсемплінгом (OS), так і без (NOS). Для першого потрібно обрати «O». Для другого, відповідно, «N». Потім ви можете вибрати один з наступних режимів, щоб адаптувати відтворення до ваших вражень від прослуховування.
Аналогові вихідні каскади
Аналогові вихідні каскади не менш важливі, вони мають великий вплив на якість звуку. Після цифро-аналогового перетворення цифро-аналоговими модулями R2R аналоговий сигнал передається через повністю дискретні вихідні каскади на узгоджених транзисторах. Це конструкція зі зв’язком за постійним струмом з першокласними наскрізними компонентами. В аналоговій частині компоненти SMD не застосовуються. Унікальні високошвидкісні вихідні каскади ACSS (Audio-GD Current Signal System) не мають зворотного зв’язку і управляються за струмом. Це дає змогу досягнути деталізованої і прозорої подачі. Вихідні буфери являють собою несиметричні польові транзистори, два паралельні каскади для досягнення дуже низького вихідного імпедансу. Усі вихідні каскади відносяться до чистого класу А без (негативного) зворотного зв’язку для досягнення максимально чистого і реального відтворення звуку.
ACSS
Компанія розробила вдосконалену техніку підсилювача струму – ACSS. Ця технологія застосовує концепцію коротшого шляху сигналу, що забезпечує прозоріше, швидше та більш нейтральне звучання. Схожу методику використовує, наприклад, KRELL.
Відгуки
Будьте першим!