Навушники Stax SR-L700MKII
а при замовленні на суму понад 4000 грн. доставка безкоштовно!
Безготівковій розрахунок
Stax SR-L700 mk2 — це оновлене, друге покоління легендарних SR-L700. Модель продовжує традиції серії SR-Lambda Earspeakers. Перша модель цієї серії вийшла ще в 1979 році і була топовою електростатичною моделлю. І на вигляд Stax SR-L700 mk2 досі зберігають споріднені риси. Чи не змінилася і технологія. Це все ті ж електростатичні навушники. Але багаторічний прогрес разом з досвідом компанії дозволили реалізувати багато технічних моментів більш витончено, легко і надійно, досягнувши ще більшої якості звуку.
Випромінювач
Для того, щоб досягти високої якості звуку, інженери компанії розробили новий випромінювач. Його основа — це відібрана вручну тонкоплівкова діафрагма. Вона помітно тонша і легша, ніж, наприклад, мембрана планарних навушників. Крім того, драйвер Stax SR-L700 mk2 має спеціальні електроди. Вони виготовлені з нержавіючої сталі методом тришарового травлення з використанням дифузії тепла. Таким чином, вдається досягти рівномірного розподілу заряду. Завдяки цьому мембрана рухається повністю рівномірно. У результаті навушники видають досить детальну і докладну натуральну та збалансовану звукову картину, але водночас не страждають на недолік басу.
Корпус
Корпус навушників успадковує свого давнього предка. Але при цьому він став ще зручнішим і легшим. Зокрема, модель має більш зручне оголов'я, подібне до такого у топової моделі. Ступінчасте регулювання має 10 позначок з кожного боку. Так що навушники зберігають виставлений розмір, а також добре розподіляють вагу. Оголов'я виконується з овечої шкіри. Амбушюри шиються вручну з натуральної та екошкіри для досягнення оптимального звуку та зручності. Все це сприяє комфорту під час тривалого прослуховування.
Кабель
Модель Stax SR-L700 mk2 використовує змінний кабель. Він досить довгий (2.5 м) та має нетипову плоску конструкцію. Це зроблено для зручності та забезпечення ще більш високої якості звуку. Таким чином провідники помітно менше схильні до взаємних електромагнітних наведень. Якщо у звичайних навушниках цей фактор не такий важливий, то для електростатичних може стати помітним негативним фактором. У свою чергу для досягнення високої якості використовується комбінація з двох типів провідників. Наприклад, як осердя кожного провідника виступає 6N мідь. А по периметру є екран із 6N посрібленої міді.