Плеєр Shanling M0 Pro Digital Audio Player Black
а при замовленні на суму понад 4000 грн. доставка безкоштовно!
Безготівковій розрахунок
Shanling M0 Pro – подальший розвиток і без того вдалого ультракомпактного Hi-Res плеєра/BT-ресивера Shanling M0. Примітно, що новий девайс отримав сучаснішу схемотехніку, опцію балансного підключення, а також більш аудіофільську зовнішність, що робить його практично поза конкуренцією в сегменті найпортативніших Hi-Res програвачів.
Незважаючи на спільний індекс в назві, M0 Pro не надто нагадує свого попередника; тепер він скоріше схожий на “приплюснуту” версію старших побратимів – M3 Ultra та M6 Ultra. Передусім, спорідненість видають спеціальні заглиблення бічних панелей, що не лише додають зовнішності програвача шарму, а й слугують функціональним елементом, завдяки якому DAP зручніше тримати. Головним матеріалом виготовлення корпусу, на відміну від старших моделей, став суцільний алюміній, скляна спинка відсутня, що, втім, не завадило інтегрувати Блютуз-антену. Набір органів керування повністю повторює картину першого М0-го: в наявності лише рифлене коліщатко гучності, яке розуміє натиснення. Основне ж “спілкування” з ґаджетом здійснюється за допомогою 1.54” тачскріна з розд. здатністю 240х240, який тішить насиченими кольорами та нормальними кутами огляду. А ось в контексті дротових інтерфейсів є про що поговорити, адже окрім звичного USB type-C (USB-ЦАП, вивід “цифри”) на нижній грані розміщений специфічний навушниковий роз’єм, який розуміє не лише 3.5-мм аудіоджеки, алей і балансні 4.4-мм, для чого Вам знадобиться спеціальний фірмовий адаптер (в комплекті не передбачений).
В ролі ЦАП на цей раз виступив здвоєний чіп ESS ES9219C, на якого за сумісництвом покладені і функції посилювача. Дана схема зчитує PCM 32 біт/384 кГц, а також DSD з кратністю ≤512. Що стосується показників вихідної потужності, то тут ситуація наступна: по балансу плеєр “віддає” вражаючі як для своїх габаритів 236 мВт, тоді як стандартний S/E режим генерує скромніші 80 мВт, яких, однак, вистачить для переважної більшості внутрішньоканальних навушників. Потішив і бездротовий сетап, представлений актуальним модулем Блютуз v.5.0, який працює і на прийом, і на віддачу, підтримуючи кодеки SBC, AAC, aptX (лише на віддачу) та LDAC. Живить систему доволі енергійний акумулятор місткістю 650 мАч, ресурсу якого вистачить на 10 годин в режимі балансного підключення і на 14.5 – при Single-Ended-підключенні. На завершення розділу варто згадати про фірмову ОС MTouch, створену спеціально для M0 Pro. Ця платформа орієнтована на комфортне користування плеєром однією рукою, що Ви одразу помітите. До речі, плавність роботи інтерфейсу – заслуга продуктивного процесору Ingenic X1000, який до того ж відомий своєю енергоефективністю.
Порівнюючи Shanling M0 та M0 Pro, слід відмітити не лише новий чіпсет, але й інакший тюнінг звучання. Перш за все, мова йде про приріст енергійності загальної подачі, яка, окрім того, отримала більш відчутний панч, завдяки якому, наприклад, рок-композиції звучать емоційніше, а відтак більш концептуально. Не обійшлось і без акценту на макроконтрастах та особливого Шанлінівського підходу до “природи” тональної гами, яка потішить слухача додатковою теплотою (в міру) та особливою передачею тембрів музичних інструментів та вокалу, за що зокрема і цінують продукцію виробництва Shanling. Також доцільно зазначити, що попри очевидну орієнтованість плеєра на передачу музично-емоційної складової композицій, загальній звуковій сигнатурі цілком достатньо як аналітики на СЧ, так і контроля на ВЧ, чого не завжди можна очікувати від компактного представника бюджетного сектору портативного Hi-Res.
Відгуки
Будьте першим!