укр
  • Пн., Нд. - з 1000 до 1800

Процесори

Керівництво з вибору процесора / процесорів від інтернет-магазину Техзона
Якщо ви хочете підвищити продуктивність вашого ПК, ви знайдете першу відправну точку в процесорі.  Купівля нового процесора може бути складною.  Щоб полегшити прийняття рішення, дайте відповідь на наступні питання: Яким вимогам повинен відповідати процесор?  З якими продуктами сумісна існуюча материнська плата?  Вибір для процесора Intel або AMD?  Які копії зараз затребувані?

Вимоги до процесора
Чіпи сьогодні можна відрізнити за кількістю ядер.  Двоядерний процесор складається з двох ядер і є дешевим представницьким даром. Ці двоядерні процесори особливо підходять, наприклад, для простої офісної роботи або для роботи в Інтернеті.

Чотирьохядерний процесор, з іншого боку, має чотири ядра і добре підходить для всіх типів мультимедійних додатків, таких як відтворення фільмів.  Навіть гравці повинні хоча б вдатися до чотирьохядерного процесора.  Крім того, продукт цього сорту вважається перспективним.

6-ядерний процесор трохи підвищує продуктивність в іграх і мультимедійних додатках в порівнянні з чотирьохядерним процесором.  Крім іншого, з шестиядерних процесорів рендеринг відео відбуватиметься значно швидше.  Користувачі графічних програм або програмного забезпечення для архітектури отримують вигоду від додаткових ядер.

Для особливо вимогливих користувачів і гравців у процесора може не вистачити ядер.  Це де 8-ядерний процесор часто вступає в гру.  Будь-кому, хто використовує графічно вимогливі комп'ютерні ігри або хто виконує складне редагування відео за допомогою своєї комп'ютерної системи, рекомендується використовувати такий восьмиядерний процесор.

Купити процесор від AMD або Intel?
За минулі роки на ринку процесорів особливо зарекомендували себе два виробники: AMD і Intel.  Різниця між ними полягає в ціні: AMD пропонує дешевші варіанти.  Продукти Intel споживають менше енергії при збереженні тієї ж продуктивності.  Обидва виробники пропонують свій асортимент в коробковому і лотковому варіантах.  У штучній упаковці це назва для всіх процесорів, які вже включають відповідний вентилятор.  Ніяких додаткових аксесуарів для використання не потрібно, тому ця версія більше орієнтована на початківців.  Лоток CPU буде чистим чіпом без аксесуарів.  Крім того, вентилятор і термопаста повинні бути присутніми для роботи процесора.

За допомогою кодової назви виробники ідентифікують архітектуру своїх процесорних чипів.  Остання версія Intel називається Skylake.  До них відносяться варіанти Core i5 і Core i7.  Також зверніть увагу, що він використовує той же роз'єм, що і материнська плата.  В іншому випадку процесор не може бути закритий на платі.

Для процесорів Skylake використовується Socket 1151. В AMD процесори Vishera, для яких потрібна материнська плата з роз'ємом AM3 +, є останній варіант.

Які версії зараз затребувані?
Другим поколінням бульдозерів є популярний в даний час 8-ядерний процесор AMD FX-8350.  FX-8350 з восьми ядер має перевагу перш за все в мультимедійних додатках.  Навпаки, його продуктивність в комп'ютерних іграх.  Споживання енергії також, як зазвичай для продуктів AMD, вище, ніж у копій Intel.

Від конкурента Intel в даний час Intel Core i7-6700K з нової серії Skylake особливо затребуваний.  Він має чотири ядра, і стандартну тактову частоту 4,0 ГГц може бути збільшена за допомогою функції Turbo до 4,2 ГГц.  Незважаючи на вбудований графічний модуль DirectX 12, він не дуже підходить для гравців.  У цьому випадку необхідна окрема відеокарта.

висновок
Процесор є серцем кожного комп'ютера і необхідний для розрахунків всіх операцій.  На додаток до тактової частоти, кількість наявних ядер цікава для оцінки продуктивності.  Два виробника зарекомендували себе на ринку з Intel і AMD.  Особливо важливо при покупці знати роз'єм процесора використовуваної материнської плати.  Кожна серія процесорів виготовляється по-різному і тому не завжди сумісна з материнською платою.  Для процесорів в штучній упаковці і лотків є також два варіанти вибору підходящого процесора.

Керівництво процесора / процесорів
Якщо ви хочете підвищити продуктивність вашого ПК, ви знайдете першу відправну точку в процесорі.  Купівля нового процесора може бути складною.  Щоб полегшити прийняття рішення, дайте відповідь на наступні питання: Яким вимогам повинен відповідати процесор?  З якими продуктами сумісна існуюча материнська плата?  Вибір для процесора Intel або AMD?  Які копії зараз затребувані?