Підсилювач для навушників FIIO K1 Titanium
а при замовленні на суму понад 4000 грн. доставка безкоштовно!
Безготівковій розрахунок
FIIO K1 Titanium
Молодша модель Цапоуся від китайської компанії FiiO. Ультрапортативний портатив.
Майже невагомий (11,3 г). Що можна звинуватити китайським інженерам, так це незнання наших «стандартів». Адже звична нам сірниково-коробна міра довжини – 50,5 на 37 мм за товщини 14,5 або 16,5. А у "Ка-першого" і по ширині недобір (20,5 мм), і по товщині (8 мм). У коробці з-під сірників ми в дитинстві носили комах, що музично гудуть.
А ось що всередині K1 Titanium? Повітря в алюмінієвому корпусі фіївці продавати не захотіли. На платі всередині нього спостерігається ресивер USB – SPDIF на чіпі SA9023, ЦАПочип PCM 5102 та чіп підсилювача TPA 61332A (1,2 дБ посилення). Цього достатньо, щоб читати 24-бітові хай-різи до 96 кГц включно. Щоб добре розкачати навушники з імпедансом від 16 до 100 Ом. При 16 омах навантаження на виході буде 75 мВт, при 32 омах – 35 мВт.
Побудова Hi-Fi системи з ноутбука і K1 відбувається дуже просто. Потрібно лише з'єднати комплектним кабелем USB-вхід "Ка-першого" з USB-виходом джерела. І отримати на 3,5 мм навушниковому виході чудове перетворення звуку: з маленького та плоского у великий, наповнений плоттю та кров'ю, повноважний звук. З невиразного – ясний та чистий.
Повноцінний, що підкоряється законам гармонії, всіх дільницях АЧХ, з рівними правами кожному за діапазонів, злагоджено звучать НЧ, СЧ і ВЧ. Об'єктивно у FIIO K1 Titanium нульовий шум фону, суб'єктивно – прекрасний звук, розподілений у просторі. Все, що "Ка-першому" потрібно для роботи, - харчування та дані - він візьме сам через USB-вхід.
При підключенні до будь-якої системи не попросить жодних драйверів. У K1 є ще одна приємна особливість - низька ціна, яка не затьмарює його переваг. Мозок, який звик до того, що за все зразкове вимагають чималих грошей, дає команду «Плати та біжи», адже, здається, цей атракціон неймовірної щедрості не може тривати нескінченно довго.
Відгуки
Будьте першим!