Підсилювач Primare I35 Black
а при замовленні на суму понад 4000 грн. доставка безкоштовно!
Безготівковій розрахунок
Primare I35 це модернізований інтегральний Підсилювач 2 х 150 Вт на надшвидких блоках живлення прийшов на заміну відмінно себе зарекомендувала моделі Primare i32. Конструкція підсилювача дозволяє забезпечити більшу вихідну потужність з низьким рівнем спотворень і зручно управляти всією аудіосистемою. Завдяки практично миттєвому часу наростання імпульсу в надшвидких блоках живлення досягається природне, чисте і живе звучання в розширеному частотному діапазоні, з хорошим запасом по перевантаженню. З екологічної точки зору Primare I35 істотно перевершує традиційні конструкції класу а/в, надзвичайно ефективний і не виділяє зайвого тепла. У режимі очікування Підсилювач споживає всього лише 0,2 Вт.
Згідно багаторічної стратегії Primare, якщо компанія вирішується на випуск нових компонентів, вони мають не тільки розширену функціональність, але і поліпшену конструкцію із збільшеною якістю відтворення. Причому, нововведення робляться з запасом на кілька років, щоб не міняти модельний ряд щороку. Не всі виробники аудіотехніки думають так само як Primare, але шведам ця політика приносить успіх, і міняти її компанія не збирається.
Нові компоненти зроблені в класичному дизайні Primare-елегантні корпуси з нотками мінімалізму, що стоять на трьох опорах. З інших особливостей компанія відзначає OLED дисплеї збільшеної чіткості, поліпшені цифро-аналогові конвертери і присутність у всіх моделях службового порту RS232, призначеного для інтеграції пристрою в системи розумного будинку. Ще пристрої йдуть з новими пультами ДУ, а нові підсилювачі комплектуються схемами автоматичного вибору активного джерела.
Не секрет, що головною перевагою підсилювачів D-класу завжди вважалася ефективність перетворення потужності в музичний сигнал: клас А має ефективність 20%, клас в ‒ 50%, клас АВ ‒ 75%, клас D ‒ 90-95%. Взявши за основу високу ефективність підсилювачів D-класу, Primare розробила схему UFPD, однаково трактує всі сигнали, незалежно від частоти або швидкості наростання напруги, що дозволило повністю придушити резонанс вихідного фільтра і тим самим утримати на низькому рівні коефіцієнт нелінійних спотворень (THD) на всіх частотах. Володіючи широкою частотною смугою і нечутливістю до імпедансу навантаження, модулі UFPD здатні працювати буквально з будь-якими колонками, демонструючи відмінний контроль і точність відтворення.