Підсилювач S.M.S.L SP200 THX HP
а при замовленні на суму понад 4000 грн. доставка безкоштовно!
Безготівковій розрахунок
S.M.S.L SP200 – стаціонарний підсилювач для навушників аудіофільського позиціонування. Побудований на базі повністю балансового підсилювального ланцюга. Використовує компоненти THX AAA-888. Корпус пристрою виготовлений із товстостінного шліфованого алюмінію, анодованого до темно-сірого забарвлення. Варто відзначити аскетичний дизайн продукту, завдяки якому він стане органічною складовою музичного стека або робочого столу аудіофіла. Схема управління представлена механічними маніпуляторами, серед яких колесо регулювання гучності (без енкодера) і три вінтажні тумблери: включення, гейну та вибору активного вхідного каналу. Примітно, що селектор коефіцієнта посилення (гейну) – трипозиційний, що безперечно порадує власників кількох пар навушників з різним опором. Набір інтерфейсів підключення (у свою чергу) представлений практичним мінімумом: 2 навушникові роз'єми та 2 пари вхідних каналів (у тому числі балансових XLR). До речі, раніше балансні аналогові входи застосовувалися в більш дорогих пристроях - знову С.М.С.Л задає нові стандарти.
В основі S.M.S.L SP200 застосована новаторська технологія посилення THX AAA-888, що виграшно відрізняє підсилювач, що оглядається, на тлі конкурентів у класі. THX AAA-888 – це лінійна біполярна схема, що передбачає корекцію помилок зворотного зв'язку. Дане рішення дозволяє зменшити гармонічні, інтермодуляційні та перехресні спотворення на 40 дБ. Крім того, для свого продукту виробник підібрав та інші аудіофільські комплектуючі, серед яких особливий інтерес викликає дискретний модуль живлення, високоточні реле, а також прецизійні резистори, що забезпечують стабільність температури ланцюга. На окрему увагу заслуговує вкрай високе значення потужності, що видається, що становить 3 х 2 Вт при 32-му навантаженні (балансний вихід).
S.M.S.L SP200 THX HP відноситься до класу навколореференсних пристроїв, покликаних мінімально впливати на АЧХ та забарвлення тональної гами відтворюваних композицій. Тобто естетичний та музичний зміст аудіоматеріалу залишається у тому вигляді, в якому його задумали виконавці та звукорежисери. Що ж до характеристик відтворення ділянок частотного спектру, то тут картина виглядає таким чином: бас відзначився тілесністю, гарною роздільною здатністю та належними швидкісними характеристиками; для СЧ характерні чистота, аналітичність і легкий ухил у теплоту, тоді як ВЧ порадують слухача належним контролем, протяжністю, великою кількістю деталей та благородним тембральним забарвленням. Завершує розповідь про аудіопотенціал підсилювача його простора стереопанорама, що читається, не без допомоги якої SP200 набув жанрової універсальності.
Відгуки
Будьте першим!