AV процесор Meridian 861 v8 Black

Код товару: 3423
В наявності
договірна
+ безкоштовна доставка
Відгуків ще немає
861v8 пов'язує всі ваші аудіоджерел за допомогою сучасних алгоритмів цифрової обробки сигналів (DSP) і управління гучномовцями. Тип: напівпровідниковий контролер-процесор навколишнього звучання. Кількість каналів: 7.1
Доставка товару по Києву: складає 50 грн *,
а при замовленні на суму понад 1000 грн. доставка безкоштовно!
Готівковий розрахунок
Безготівковій розрахунок
Опис

Перебуваючи в основі топової системи домашнього кінотеатру 7.1, 861v8 пов'язує всі ваші аудіоджерел, наприклад, такі як програвачі дисків Blu-ray, на найвищому рівні якості. Широкі можливості комутації включають зазначену нагородами Meridian Sooloos, а запатентований фільтр Meridian дозволяє звучати джерел стандартного дозволу майже як найкращим джерел високого дозволу.

Meridian 861v8 також доступний у виконанні для монтажу в стійку, з кришкою або без неї. 861v8 виготовлений з високоякісних матеріалів і може бути оформлений в сріблястому або чорному кольорі, або в одному з варіантів вибору квітів Meridian Select.

861v8 пов'язує всі ваші аудіоджерел за допомогою сучасних алгоритмів цифрової обробки сигналів (DSP) і управління гучномовцями.

Функціональні і конструкційні особливості:
Meridian Room Correction (MRC) адаптує звук до вашого оточення, вимірює акустику приміщення і застосовує фільтри, щоб згладити резонанси, збільшуючи ясність і різницю.
Високооптимізовані система управління басом оптимізує формати Digital Surround.
Перероблений майстер-генератор і схема синхронізації зменшують джиттер на 40% в порівнянні з попередніми моделями, з поліпшеною продуктивністю від унікального запатентованого "аподізаціонного" фільтра.
Покращена подача DSP на аналогові виходи забезпечує більш "смачний" звук.
8-канальні виходи SpeakerLink забезпечують максимальну продуктивність за допомогою гучномовців Meridian DSP, що прискорює і спрощує підключення.
Вдосконалені системи контролю гучномовців включають функції Centre Elevation і Enhanced Bass Alignment для кандидатів і акустичних систем.
Meridian Room Correction (MRC)
Форма приміщення, розмір, меблі і розташування гучномовців впливають на звук будь-якої системи. Система корекції кімнати Meridian (MRC) використовує потужну систему DSP для згладжування нерівномірних резонансів кімнати, більш чіткого звучання і кращого аудіоізображенія.

Meridian Speakerlink
SpeakerLink забезпечує передачу високоякісних цифрових сигналів до гучномовців Meridian DSP з використанням непомітних кабелів з простими роз'ємами.

FIFO-буферизація
Кожен відрізок цифрового запису повинен залишатися рівномірно розподіленим в часі. На жаль, таймінг може відрізнятися, особливо при читанні дисків. Це "джиттер", який зменшує відчуття простору і реалізму. Комплексна система буферизації "Першим увійшов, першим вийшов" ( "First In, First Out" - FIFO) від Meridian, мінімізує "джиттер", забезпечуючи ідеальний таймінг і поліпшену чіткість. Ви насолоджуєтеся більш ясним відчуттям інструментів і їх взаємний зв'язок.

Smart Source
Для відтворення музики, фільмів та інших джерел необхідні правильні настройки. Система Meridian аналізує вхідний контент і автоматично вибирає правильну групу параметрів для джерела. Ви просто сидите і насолоджуєтеся чудовим результатом.

Технічні характеристики
Тип: напівпровідниковий контролер-процесор навколишнього звучання
Кількість каналів: 7.1
Набір карт та конектори *:

Стандартний набір для Meridian 868 Version 8:

IE44: 6 x RCA (цифрові входи, D1-D6 можуть бути налаштовані як 2 x шестиканального цифрові входи з продуктивністю Meridian SmartLink), 2 x Toslink (цифрові входи), 1 x RJ-45 (вхід SpeakerLink), 1 x RJ-45 (вхід MMHR).
IA04: 6 x RCA (аналогові стерео входи, можуть бути налаштовані як 2 x шестиканального аналогові).
ID29: 1 x USB-B (вхід аудіо), 3 x Toslink (цифрові входи), 2 x RJ-45 (входи SpeakerLink)
OE34: 8 x RCA (цифрові виходи, L, R, C, SUB, Side L, Side R, Rear L, Rear R).
CD20 & EF20: внутрішні (без виведення на задню панель) 48-бітові DSP-карти, кожна з яких містить два чіпа Motorola 56367, що працюють в режимі подвійної точності, кожна з яких підтримує 300 MIPS (мільйон інструкцій в секунду).
CO00: контрольна комп'ютерна карта для управління Meridian 868. Обладнана флеш-пам'яттю і має порт RS232, 3 тригерних виходу, 2 x DIN (Meridian Comms).

Опціональний набір карт, якими можна дооснастити Meridian 868 Version 8:

OA08: карта обладнана ЦАП 192 кГц / 24 біт і 4 x RCA (аналогові виходи).
OA18: 2 карти обладнані кожна ЦАП 192 кГц / 24 біт і 4 x XLR (аналогові виходи).
ID41: карта з 1 x RJ-45 (Ethernet), що забезпечує максимально можливу продуктивність відтворення за допомогою Meridian Sooloos.
Формати: AAC, Dolby Digital, DTS, MPEG Surround
DSP-режими: Music, Trifield, Ambisonics, Super Stereo, Music Logic, PLIIx Music, Stereo, Direct, PLIIx Movie, PLIIx THX, TV Logic, Mono, Discrete, PLIIx Mus6, THX Music, Ambisonics B format, Cinema, PLIIx Mov6 , THX, THX Surround EX, THX Ultra2 Cinema.
Потужність споживана: 26 Вт
Розміри (Ш x В x Г): 480 x 175 х 411 мм
Вага: 14 кг

Відгуки

Відгуків про "AV процесор Meridian 861 v8 Black" ще немає.
Будьте першим!

Ваш відгук

* - поля обов'язкові для заповнення
Ви дивилися
( 1)