AV процесор Meridian G65 Black

Код товару: 3421
В наявності
договірна
+ безкоштовна доставка
Відгуків ще немає
Тип: напівпровідниковий контролер-процесор навколишнього звучання Кількість каналів: 7.1 ЦАП: 96 кГц / 24 біт Формати: AAC, Dolby Digital, DTS, MPEG Surround DSP-режими: Include Direct, Stereo, Music, Trifeld, Ambisonics (2-ch UHJ & ≤3-ch B-Format; 4 - 7 speaker decode), Super Stereo, MusicLogic, PLIIx Music, PLIIx Movie, PLIIx THX, TV Logic, Mono, Discrete, Cinema, THX, THX Music, THX Surround EX, THX Ultra2 Cinema and Meridian Room Correction Потужність споживана: 40 Вт Розміри (Ш x В x Г): 440 x 90 х 350 мм Вага: 10 кг
Доставка товару по Києву: складає 50 грн *,
а при замовленні на суму понад 1000 грн. доставка безкоштовно!
Готівковий розрахунок
Безготівковій розрахунок
Опис

Створюючи серце потужної і гнучкої системи домашнього кінотеатру, G65 - це гнучкий контролер об'ємного звучання з безліччю ключових технологій Meridian, що поєднує в собі високу продуктивність, зручність і простоту використання.

У партнерстві з HD621, G65 має всебічної можливістю введення для зв'язку широкого спектра аудіо- та відеоджерел. Оснащений SpeakerLink і збалансованими аналоговими виходами, G65 однаково добре може працювати з цифровими кінотеатрами Meridian або зі стандартними аналоговими системами гучномовців.

В основі G65 лежить потужна DSP-система, що складається з п'яти процесорів 56367, що працюють на частоті 150 МГц, які обробляють 750 мільйонів інструкцій у секунду. Обробка виконується на високій частоті дискретизації з 48-бітної розрядністю на всьому шляху сигналу, гарантуючи, що всі операції по фільтрації, обробці і іншим діям виконуються на рівнях набагато вище меж людського слуху. Таким чином, G65 ідеально підходить для самих останніх цифрових аудіо-форматів, таких як DVD-Audio і інших нових стандартів. Для чудової якості звуку, що входять аналогові сигнали перетворяться в 24-бітові цифрові дані з високою частотою дискретизації за допомогою мультібітний перетворювачів Delta-Sigma, як тільки вони входять в процесор, і всі цифрові сигнали перераховуються, щоб мінімізувати джиттер і підтримувати цілісність даних.

G65 поєднує в собі функції контролера і об'ємного процесора, що відповідають останнім специфікаціям THX Ultra 2, включаючи читання високоякісних форматів AAC, MPEG, DTS, Dolby, Trifield і Ambisonic (як двоканальні UHJ, так і B-Format, до 4, 5, 6 або 7 динаміків). Декодери використовують майже виключно власний код Meridian, що дає їм чудову інтеграцію з філософією Meridian, а також чудову продуктивність.

G65 може конфигурироваться за допомогою Windows-додатки (завантажуваних з веб-сайту Meridian), яке дозволяє отримати доступ до всіх функцій і конфігурації пристрою. Проте, G65 також може повністю управлятися з передньої панелі, завдяки всебічному призначеному для користувача інтерфейсу на основі "м'яких клавіш", який є загальним для всіх компонентів G-серії.

FIFO-буферизація
Кожен відрізок цифрового запису повинен залишатися рівномірно розподіленим в часі. На жаль, таймінг може відрізнятися, особливо при читанні дисків. Це "джиттер", який зменшує відчуття простору і реалізму. Комплексна система буферизації "Першим увійшов, першим вийшов" ( "First In, First Out" - FIFO) від Meridian, мінімізує "джиттер", забезпечуючи ідеальний таймінг і поліпшену чіткість. Ви насолоджуєтеся більш ясним відчуттям інструментів і їх взаємний зв'язок.

Speakerlink
Традиційні аудіосистеми часто вимагають великих і дорогих кабелів для підтримки їх продуктивності. У SpeakerLink від Meridian використовується кабель "Ethernet-типу" (RJ-45), який забезпечує чистий цифровий звук і управління компонентами Meridian через один кабель. Результатом цього є прості, ненав'язливі і економічно ефективні кабелі, які легко встановити.

Технічні і функціональні особливості

 • Meridian Room Correction (MRC) адаптує звук до вашого оточення, вимірює акустику приміщення і застосовує фільтри, щоб згладити резонанси, збільшуючи ясність і чіткість.
 • Збалансовані аналогові виходи забезпечують повну інтеграцію з традиційними підсилювачами потужності і пасивними гучномовцями.
 • Meridian MHR Smart Link® з'єднує програвачі компакт-дисків і системи стрімінга, а також забезпечує краще з'єднання з HDMI-процесором Meridian HD621 для окремої обробки аудіо та відео.
 • Просунута система DSP, в тому числі унікальний "аподізаціонний" фільтр, який підвищує дискретизацию, забезпечує виняткову якість звуку з усіх джерел, зі зміненим основним генератором і схемою синхронізації для зменшення джиттера.
 • Завдяки подвійному покриттю, металевого корпусу і скляним вставкам, конструкція G65 гарантує, що шум залишиться в стороні від критично важливих аудіокомпонентів для реалістичних деталей як при відтворенні фільмів, так і музики.
 • Клавіші на передній панелі показують тільки доступні опції, що забезпечують простоту в роботі, а поворотна ручка забезпечує точне регулювання гучності. Все це також є через прикладений пульт дистанційного керування MSR +.
 • G65 безпосередньо підключається до продуктів Meridian, таким як HD621 HDMI Processor, для відтворення звуку з носіїв відео високої чіткості, такого як Blu-ray Disc®, і включає в себе компонентний видеомикшер.

Технічні характеристики

 • Тип: напівпровідниковий контролер-процесор навколишнього звучання
 • Кількість каналів: 7.1
 • Цифрові входи: 2 х RJ-45 (стерео), 1 x RJ-45 (MHHR), 6 x RCA, 2 x Toslink
 • Цифрові виходи: 8 х RJ-45 (L, R, C, Sub, Side L, Side R, Rear L, Rear R)
 • Аналогові входи: 8 х RCA (стерео), 5.1 RCA
 • Аналогові виходи: 8 x XLR (Main L, Main R, Side L, Side R, Rear L, Rear R, Centre, Sub)
 • Входи / виходи дистанційного керування: RS232, USB, DIN, Trigger (12 В), IR
 • Вхідний / вихідний імпеданс (аналоговий): 20 кОм / 47 Ом
 • Вхідна / вихідна чутливість (аналогова): 0.5 - 2.5 В (регульована) / 0 і 3.5 В (змінна)
 • ЦАП: 96 кГц / 24 біт
 • Формати: AAC, Dolby Digital, DTS, MPEG Surround
 • DSP-режими: Include Direct, Stereo, Music, Trifeld, Ambisonics (2-ch UHJ & ≤3-ch B-Format; 4 - 7 speaker decode), Super Stereo, MusicLogic, PLIIx Music, PLIIx Movie, PLIIx THX, TV Logic, Mono, Discrete, Cinema, THX, THX Music, THX Surround EX, THX Ultra2 Cinema and Meridian Room Correction
 • Потужність споживана: 40 Вт
 • Розміри (Ш x В x Г): 440 x 90 х 350 мм
 • Вага: 10 кг

Відгуки

Відгуків про "AV процесор Meridian G65 Black" ще немає.
Будьте першим!

Ваш відгук

* - поля обов'язкові для заповнення
Ви дивилися
( 1)