AV процесор Meridian UHD722

Код товару: 3420
В наявності
договірна
+ безкоштовна доставка
Відгуків ще немає
Роз'єми: Meridian Speakerlink вихід (RJ45), сім входів HDMI, два виходи HDMI (один з HDCP 2.2), 8-канальний цифровий вихід MMHR (RJ45), 8- канальний коаксіальний цифровий вихід RCA, DB9M Sub RS232 Сенсорні кнопки з підсвічуванням: вказують активне джерело, а також индицируют включення / standby Харчування: 100-250V AC, роз'єм IEC для знімного мережевого шнура) Споживання: <10 Вт (макс.) Розміри (Ш х В х Г): 420мм х 41мм х 285мм Вага: 2 кг Країна (головний офіс): Великобританія
Доставка товару по Києву: складає 50 грн *,
а при замовленні на суму понад 1000 грн. доставка безкоштовно!
Готівковий розрахунок
Безготівковій розрахунок
Опис

На виставці ISE-2018 компанія Meridian продемонструвала новий процесор Meridian UHD722 - ідеальне сполучна ланка між системами Meridian і новітніми відео джерелами, обладнаними виходами HDMI. UHD722 підтримує роздільну здатність: UHD (Ultra High Definition), HD (High Definition) SD (Standard Definition) video. Новинка дозволяє бесшовно інтегрувати в систему Meridian до семи джерел відео HDMI. Він розділяє загальний HDMI потік даних від обраного джерела на аудіо і відеосигнали. Відеосигнал після цього можна подати на один або два дисплея, а виділений аудіосигнал передати далі.

У Meridian UHD722 реалізований ряд фірмових технологій для поліпшення якості звучання, в тому числі передискретизація аудіо сигналу, буферизація (FIFO), підвищення дозволу і регулювання затримки звуку (Lip Sync). UHD722 працює також як комутатор на сім входів HDMI і два відеовиходи HDMI. З вхідних HDMI потоків даних він виділяє вісім каналів аудіо високої роздільної здатності та видає на аудіовиходи.

У Meridian UHD722 є балансний аудіовихід в форматі MMHR (Multichannel Meridian High Resolution) з роз'ємом RJ45 / Cat 5 (до 8 каналів), а також коаксіальний цифровий вихід Smartlink (до 8 каналів). Процесор легко інтегрується в аудіо / відео системи Meridian. Його вхід HDMI перемикається синхронно з вибором джерела на системному контролері або за рахунок прямого з'єднання за допомогою comms адаптера - зі старими системами. Сенсорні кнопки з підсвічуванням на передній панелі вказують активне джерело, а також индицируют включення. На виходах MMHR і SmartLink можна задати як стандартне (44.1 / 48 kHz), так і високу роздільну здатність (88.2 / 96 kHz) аудіо, з підвищенням розрядності до 24-біт. Якщо задано стандартне дозвіл, на виході завжди 44.1 або 48 kHz незалежно від характеристик сигналу на вході. Якщо ж задано високий дозвіл, то на виході завжди буде сигнал 88.2 або 96 kHz. Сигнали стандартного дозволу масштабируются за допомогою аподізірующей технології Meridian.

Проблему джиттера Meridian UHD722 вирішує за допомогою фірмової схеми для його придушення, використовуючи буферну пам'ять типу FIFO (first-in first-out) та незалежний тактовий генератор, не пов'язаний з вхідним сигналом. Це забезпечує найвищу якість сигналу, витягнутого з HDMI потоку. Процесор реалізує також затримку аудіо сигналу до 85 мс, щоб синхронізувати звук і зображення. UHD722 розміщений в тонкому алюмінієвому корпусі висотою всього 1U.

Характеристики AV процесор Meridian UHD722

  • Роз'єми: Meridian Speakerlink вихід (RJ45), сім входів HDMI, два виходи HDMI (один з HDCP 2.2), 8-канальний цифровий вихід MMHR (RJ45), 8- канальний коаксіальний цифровий вихід RCA, DB9M Sub RS232
  • Сенсорні кнопки з підсвічуванням: вказують активне джерело, а також индицируют включення / standby
  • Харчування: 100-250V AC, роз'єм IEC для знімного мережевого шнура)
  • Споживання: <10 Вт (макс.)
  • Розміри (Ш х В х Г): 420мм х 41мм х 285мм
  • Вага: 2 кг
  • Країна (головний офіс): Великобританія

Відгуки

Відгуків про "AV процесор Meridian UHD722" ще немає.
Будьте першим!

Ваш відгук

* - поля обов'язкові для заповнення
Ви дивилися
( 1)