CD програвач Meridian G06 Black

Код товару: 3380
В наявності
договірна
+ безкоштовна доставка
Відгуків ще немає
Формати відтворення: CD Audio (CD-DA), CD-R, CD-R / W. Механізм зчитування: трипроменевою лазер, многоскоростной CD / DVD-ROM транспорт. Повні гармонічні спотворення: краще ніж -95 дБ. Шум: краще ніж -95 дБ. ЦАП: 192 кГц (робоча частота дискретизації CD - 44.1 кГц), 24-біт, Delta Sigma. Аналогові виходи: 1 небалансний (RCA), 2.3В фіксований, клас A, імпеданс - 47 Ом. Цифрові виходи: S / PDIF (IEC6095, коаксіальний і оптичний Toslink.
Доставка товару по Києву: складає 50 грн *,
а при замовленні на суму понад 1000 грн. доставка безкоштовно!
Готівковий розрахунок
Безготівковій розрахунок
Опис

Перший в світі аудіофільскій CD-програвач і перші в світі роздільні компоненти транспорту і Цапа створені британською компанією Meridian. З тих і до сих пір вона залишається визнаним світовим лідером в цій області виробництва, отримавши понад 50 головних нагород індустрії за свої CD-програвачі.

Новий G06 - це чудовий і доступний за ціною CD-плеєр класу High-End. Його родовід бере початок від моделі 508, яка завоювала більше 20 нагород, включаючи титул Клас «А» від журналу Stereophile. У плеєрі задіяні технології легендарного референсного плеєра Meridian 800 player, для оцінки якого оглядачі були змушені створити новий рейтинг Клас «A +»!

Внутрішній дизайн G06 зазнав істотних поліпшення як в аналогових схемах, так і в цифровій секції. Багатошарові друковані плати, чотири роздільних блоку живлення, ультра-сучасна технологія поверхневого монтажу деталей, ретельно підібрані компоненти аудіофільских якості - і звичайно фірмовий стиль Meridian як дизайну і виробництва.

Серцем плеєра традиційно є комп'ютерний CD / DVD-ROM транспорт. Зазвичай він працює на стандартній швидкості, але здатний розкручувати диск до великих швидкостей, дозволяючи багаторазово перераховувати інформацію і коригувати помилки навіть на найбільш проблемних дисках. Ця функція сама по собі дає десятикратне поліпшення точності відтворення в порівнянні з іншими CD-програвачами.

Технологія зменшення джиттера, неминучою «хвороби» будь-яких цифрових пристроїв, застосовується в G06 для рівного, відкритого і чіткого звучання і точної аудіо сцени. Досягається це за рахунок застосування фірмової технології перерахунку потоку цифрових даних незалежним генератором тактової частоти в ланцюгах аудіо виходів.

У плеєрі використовуються аудіофільскій ЦАПи 192кГц / 24біт і високоякісний потужність звуку каскад з рівнем шуму і спотворень менше -95дБ. Всі вихідні роз'єми мають золоте напилення для максимально якісної комутації.

Послідовний порт RS232 використовується в G06 для дистанційного керування в складі системи мультирум або розумного будинку і дозволяє оновлювати програмне забезпечення плеєра в майбутньому.

G06 поставляється з фірмовим універсальним учнем пультом ДУ Meridian System Remote Plus. Пульт чутливий до світла і його підсвічування активізується при роботі в темному приміщенні.

Програвач Meridian G06 є ідеальним партнером для інтегрального ресивера G51 при роботі в складі традиційної аналогової стерео системи. У разі використання плеєра разом з цифровими активними акустичними системами Meridian користувач отримує максимум якості та комфорту. По-перше, це всього один компонент і пара акустичних систем. Немає купи апаратури, все дбайливо захований всередині АС. По-друге, це комплект повністю узгоджених компонентів від одного виробника, світового лідера AV індустрії. Немає потреби годинами прослуховувати і підбирати підсилювачі, кабелі та інше, все це за Вас вже зробили професіонали Meridian. По-третє, комфорт користування - одне натискання клавіші на пульті і вся система включена, а поточна аудіо доріжка вже програється. І, нарешті, по-четверте, повністю цифровий тракт обробки і відтворення всередині акустичної системи DSP Meridian за винятком самого останнього етапу - посилення аудіо сигналу. Регулювання баса, тембру, тимчасового балансу і кута вертикальної спрямованості звучання виробляються в цифровій формі і не забарвлює оригінальний запис. Характеристики цифрових кросоверів не можуть бути досягнуті кроссоверами аналоговими в принципі. Зроблені на замовлення динаміки і підібрані до їх параметрами аналогові підсилювачі, захист системи від перевантаження. Не багато традиційні системи зможуть змагатися з таким комплектом.

 • Інтегрована електроніка і CD / DVD-ROM привід комп'ютерного типу є серцем G 06. Програвач здатний провести багаторазовий швидкодіючий повтор зчитування сигнал для того, щоб відновити дані навіть з мають важко диска.
 • Дана властивість дозволяє забезпечити 10-кратну корекцію помилок для простого CD-плеера.G06. Це максимально чітке відтворення звуку, з найкращою якістю.

Характеристики CD програвач Meridian G06 Black

 • Формати відтворення: CD Audio (CD-DA), CD-R, CD-R / W.
 • Механізм зчитування: трипроменевою лазер, многоскоростной CD / DVD-ROM транспорт.
 • Повні гармонічні спотворення: краще ніж -95 дБ.
 • Шум: краще ніж -95 дБ.
 • ЦАП: 192 кГц (робоча частота дискретизації CD - 44.1 кГц), 24-біт, Delta Sigma.
 • Аналогові виходи: 1 небалансний (RCA), 2.3В фіксований, клас A, імпеданс - 47 Ом.
 • Цифрові виходи: S / PDIF (IEC6095, коаксіальний і оптичний Toslink.
 • Роз'єми шини управління: Comms: два 5-пін 240 DIN роз'єму, BNC роз'єм; RS232 порт управління / апгрейда програмного забезпечення.
 • Харчування: 100-240 В, 50/60 Гц, 25 ВА.
 • Розміри (Ш х В х Г): 440 х 90 х 350 мм.

Відгуки

Відгуків про "CD програвач Meridian G06 Black" ще немає.
Будьте першим!

Ваш відгук

* - поля обов'язкові для заповнення
Ви дивилися
( 1)