CD програвач Rotel RCD-1572 Silver

Код товару: 3558
В наявності
26 600  грн
+ безкоштовна доставка
Відгуків ще немає
Цифро-аналоговий перетворювач Wolfson premium 24 біт / 192 кГц Додаток iOS для управління (потрібно з'єднання з моделями RA / RC Серії 15) XLR Збалансовані XLR виходидістанціонное управління Включає дистанційне управленіетріггер 12 В Вхід пускового сигналу на 12 В
Доставка товару по Києву: складає 50 грн *,
а при замовленні на суму понад 1000 грн. доставка безкоштовно!
Готівковий розрахунок
Безготівковій розрахунок
Опис

Кульмінацією тридцятирічної роботи Rotel щодо вдосконалення технології програвання компакт-дисків є RCD-1572 - флагманський програвач компакт-дисків Rotel з нової серії 15.

Вдалося підвищити якість відтворення за рахунок використання спеціально спроектованого і виготовленого механізму CD-приводу разом з іншими поліпшеннями в схемі плеєра. Одне з найбільш важливих переваг RCD-1572 - це ЦАП / цифровий фільтр Wolfson WM8740. Спочатку розроблений для джерел сигналу високої роздільної здатності, він являє собою результат великих досліджень і випробувань в реальних умовах експлуатації і здатний обробляти цифрові сигнали з розрядністю до 24-біт при частотах дискретизації від 8 кГц до 192 кГц.

Хоча така розрядність і частота дискретизації може здатися надмірною для компакт-дисків, які видають дані з набагато більш низькими показниками, висока швидкість обробки дає резервний потенціал, щоб забезпечити правильне відтворення при будь-яких обставинах. Будучи ключовою ланкою між цифровими даними на компакт-диску і аналоговим світом, в якому ми слухаємо звук, цей ЦАП може похвалитися і іншими значними перевагами в додаток до своєї чудової, високої роздільної здатності.

Аналогові схеми після ЦАП використовують багаторічний досвід Rotel в розробці найкращого за звучанням тракту від внутрішнього виходу ЦАП до RCA і XLR роз'ємів на задній панелі, які пов'язують RCD-1 572 з іншими компонентами. Всі компоненти схеми - резистори, конденсатори, котушки індуктивності - вибираються тільки після кількісної оцінки їх позитивного вкладу в якість звуку та якісної перевірки в ході великих сесій прослуховування.

Всі ці схеми отримують живлення від тороїдального трансформатора з великим запасом потужності, розробленого і виготовленого на фабриці Rotel, який, в свою чергу, живить прецизійний випрямляч, накопичувальні конденсатори з перфорованими обкладинками для швидкого розряду (Slit-Foil low-ESR), стабілізатори напруги з жорсткими допусками - все це для забезпечення музично точної роботи навіть в найскладніших умовах.

Все це є частиною давно довела свою справедливість концепції збалансованого дизайну Rotel (Balanced Design Concept). Це ще один привід переконати вас, що RCD-одна тисячі п'ятсот сімдесят дві наочно свідчить про рівень уваги до якості звуку. Цей плеєр з успіхом стане частиною вашої референсной музичною системою на довгі роки.

 • Цифро-аналоговий перетворювач Wolfson premium 24 біт / 192 кГц
 • Додаток iOS для управління (потрібно з'єднання з моделями RA / RC Серії 15) XLR
 • Збалансовані XLR виходидістанціонное управління
 • Включає дистанційне управленіетріггер 12 В
 • Вхід пускового сигналу на 12 В

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Габарити (Ш Х В Х Г) 431 × 104 × 320mm
ВИСОТА ПЕРЕДНІЙ ПАНЕЛІ 2U / 88.1mm (3.5 ")
Вимоги до електричного 230В, 50Гц
СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ 15Вт
СПОЖИВАННЯ В РЕЖИМІ STANDBY <0.5Вт
ВЕС НЕТТО 6.7кг
БТЕ 33 БТЕ / ч
Загальні гармонійні спотворення THD 0.002% @ 1 кГц
ЧАСТОТНА ХАРАКТЕРИСТИКА 20Гц - 20кГц ± 0,5дБ
СТАВЛЕННЯ СИГНАЛ / ШУМ (IHF зважене по кривій "А")> 118дБ
ДИНАМІЧНИЙ ДІАПАЗОН> 99дБ
ЦАП Wolfson 24-біт / 192 кГц
БАЛАНС стереоканалами ± 0,5дБ
Розділення стереоканалів> 115дБ @ 10кГц
Вихід на зовнішній підсилювач

 • Небалансний (RCA): 2,2В
 • Балансний (XLR): 4,4В
 • цифровий (Coax): 0,5 В

ВИХІД ІМПЕДАНС

 • Небалансний (RCA): 100Ω
 • Балансний (XLR): 200Ω
 • цифровий (Coax): 75Ω

Відгуки

Відгуків про "CD програвач Rotel RCD-1572 Silver" ще немає.
Будьте першим!

Ваш відгук

* - поля обов'язкові для заповнення
Подібні товари
29 138  грн
Відгуків ще немає
26 600  грн
Відгуків ще немає
25 200  грн
Відгуків ще немає
Ви дивилися
( 1)